ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ K.K. EĞİTİM FAKÜLTESİ [BÖTE]

Kodla Büyü
arkadaşlar benden de selam olsun.
selçuk hoca var bir de yüksel hoca olacak diyen arkadaşa aynen katılıyorum :D

ben 2004 mezunu özgül. şimdi 2003 mezunu şerife ile aynı okulda, erzurumda, çalışıyoruz. :++:

Wayyy, amma cik toplanmış ya burda, sizleri yeniden görmek ne güzel :) Bende 2003 mezunu Muttalip...

teacher42' Alıntı:
memoras' Alıntı:
finikedeyim abdullah kardeşim doğu görevi affı gelince ermenekden tayin istedim, sen nerdesin
hacım bende memleket konyadayım kendi mezun olduğum ilköğretimdeyim.şimdi aklıma geldide Erzurum!a ilk geldiğimde senle muhabbet kurmuştuk.tam 12 sene olmuş. gocadık laaa:))
hatırlamammı ya, 12 sene geçmiş üzerinden, yıllar fena şekilde hızlı geçiyo apo
KöfteHoRr' Alıntı:
Hocam ermenek'te hangi okulda çalıştın sen, bide ne zaman gelmiştin?
Cumhuriyet'te çalıştım hocam 2008-2010 arası

Sağolasın Muttalip selamını aldım valla kar da yağdı çok da soğuk yaz gelmeyecek galiba :( Neyse ben yine de Erzurum'u çok seviyorum ne de olsa işimide eşimi de burada buldum :) Benden de tüm AtaBötelilere selam 2003 mezunu(ilk mezunlardan) Şerife.

ataböte canlanıyor :) bizim üst sınıfta murat vardı(2003 mezunu) birden aklıma geldi hiç haber alan bilen var mı acaba

Murat benim sınıf arkadaşım hala görüşüyoruz bir oğlu var şimdi en son İzmit Darıca'daydı komik olacak ama o kadar görüşüyoruz sormak aklıma gelmedi hala orada mı diye...

Hey gidi günler şaka şuka üniye girişten hesaplarsak 12 sene geçti yaşlanıyoz bea :) Selamlar herkeze benden de

memoras' Alıntı:
teacher42' Alıntı:
memoras' Alıntı:
finikedeyim abdullah kardeşim doğu görevi affı gelince ermenekden tayin istedim, sen nerdesin
hacım bende memleket konyadayım kendi mezun olduğum ilköğretimdeyim.şimdi aklıma geldide Erzurum!a ilk geldiğimde senle muhabbet kurmuştuk.tam 12 sene olmuş. gocadık laaa:))
hatırlamammı ya, 12 sene geçmiş üzerinden, yıllar fena şekilde hızlı geçiyo apo
KöfteHoRr' Alıntı:
Hocam ermenek'te hangi okulda çalıştın sen, bide ne zaman gelmiştin?
Cumhuriyet'te çalıştım hocam 2008-2010 arası
Vay beee, zamansız olmuş gidişim desene. Bende 2003 - 2008 arası METEM'de çalıştım. Çooook ömrümü yedi orasıda :=)

Herkese selamlar, ben 2004 mezunu Tuba
erzurum, ata unıyı tebessumle hatırlayanlardanım.
2004-2005 Agrı
2005-2007 Devrekani (kastamonu)
2007*2008 Esme (usak)
2008...Ankara da calıstım. esım sagolsun benı gezdırdı durdu. ılk 5 yıl 4 yer on kusur okulda calıstım :) sanırım atabote rekoru bende :) suandada amerıkadayım tabıı ucretsız ızınde. tum arkadaşlarıma selamlarımı gonderıyorum. sızlerden burdan bıle olsa hebarler almak cok guzel

Geri