ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ K.K. EĞİTİM FAKÜLTESİ [BÖTE]

Kodla Büyü
Arkadaşlar hepimize yeni eğitim-öğretim yılının hayırlı olmasını diliyorum. Bu arada gerçekten böyle güzel bir formda ata böteliler pek fazla görünmüyor :( Neyse kendinize iyi bakın. Herkese slm

Arkadaşlar herkese hayırlı uğurlu olsun yeni eğitim öğretim yılı.Akif ben seni yeni gördüm formda hoşgeldin.Bu arada Tekinle buluştuk bugün çok mutluyum eski dostları görmek çok güzel.Sivasa yolu düşeni bekleriz Karatepe ve ben buralardayız.

Aaaa, ben daha yeni gelmişken herkes gitmiş mi, bak valla üzülürüm haaa :=(

Ha ben mi? 2003 - Captanınız tabiki :=)

Ata ünv. Kazım Karabekir Eğt Fak ve Erzurum!!!!!!!!!!!!!!!! Güzelmi tek kelimeyle FELAKETTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT :verymad:

Ata-Böte'yi Türkiyede hiçbir okula değişmem dostum. Belki senin bir Selçuk hocan, bir Melih hocan olmadı ama, oda senin şansızlığın, biz ne yapalım :=)

Değiş diyen kimki dostum... Ben Ata-Böteye birşeymi dedim oku istersen... Erzurum ve eğitim fakültesinin rezalet bir yer olduğundan bahsettim. Orada okuduğunuz belli bazı şeyleri ters mantık yürüterek anlamaya çalışıyorsunuz ama onuda malesef yapamıyorsunuz :-1:

O zaman sizin gibi düz mantık yapalım. Bir üniversiteyi yada fakülteyi kötülediğin zaman kapsamındaki bölümleri dışarıda mı bırakıyorsunuz siz. Evet BÖTE mezunuyum ve mezun olduğum bölüm Atatük Üniversitesi'nde ve K.K.E.F'nde.

Sen mesajını yazarken daha önceki mesajlara eleştri amacıyla yazmışsın. Önceki mesajların %90'ından fazlasıda BÖTE mezunlarına ait ve BÖTE'deki ortam ve güzelliklerle ilgili olduğuna göre " Ben Ata-Böteye birşeymi dedim" i kendinize sormanız gerekir.

Haaaahhahahha aman dostum erzurumuda kazımın çiftliğinide bilen biliyor burda seinle tartışsacak durumum yok....Erzurumda, Ata ünv.nasıl bir ünv. olduğunu hepimiz biliyoruz... Ha en azından 4 yılım geçti çok ama çok iyi biliyorum. Siz ters mantıkta da düz mantıkta da hatalısınız dostum...Neden mi çünkü Ata ünv. ve bölümlerini türkiyede 1 numara göstermen mantık kurallarıan aykırı bir kere... Bilimsel araştırmaları takip ediyorsunuzdur eminim bana Ata ünv.olupta üretken bir adam ismi söyleyin ben bilmiyorum öğreneyim bari...

Ne diyiiim ki size başka. Ben ortamımızdan dostluklarımızdan bahsediyorum, siz bana çiçekleriniz susuz kalmıştı, ağaçlarınız çok yaprak döküyordu diyorsunuz.

Haaahhhhhaaa Allah iyiliğinizi versin...çiçek susuz kaldı ağaçlar yaprak döktü hahahhaha ya ya aman hocam boşvein neyse hekes neyin neolduğunu biliyor burda konuşsak neolur değilmi... Kendinie iyi bakın dostum.... :roll:

teacher42' Alıntı:
elif' Alıntı:
Ne oldu bizim ataboteye ya :x
valla doğru soyluyosun elif. bizimkiler pek uğramıyor buralara.daha önce 3 sayfa bizim yılların fotosounu koymuştum.site kapatılınca resimler uçmuştu.bütün 2004 mezunlarına selam

a.s. toprağım epeydir görüşemiyoruz

merhaba arkadaşlar. Bende Atatürk Üniversitesi mezunuyum benim bölümüm fen bil. öğretmneliğiydi. sizleri görünce burada üniversitemi çok özlediğimi farkettim. selamlar ATAUNİ li herkese. Atauni li olmak apayrı bir lezzet...

Selamlar arkadaşlar, ben de 99 Edebiyat Öğretmenliği mezunuyum. Gerçekten üniversitemiz çok güzel bir üniversite.

selamlar arkadaşlar Atatürk üniversitesi doğuda olduğu için çok fazla kişinin yazmayı düşünmediği bir üniversite gibi gelsede tahminime göre gelip görüp de beğenmeyen öğrenci çok azdır.

selamlar arkadaşlar ahh ne güzel günlerdi değilmi o günler yokmu 2009 mezunu :)
Ama her dönem öğrencilerin bir selçuk hoca mazisi var şimdi birde yüksel hoca mazisi olacak :D

serzenish86' Alıntı:
selamlar arkadaşlar ahh ne güzel günlerdi değilmi o günler yokmu 2009 mezunu :)
Ama her dönem öğrencilerin bir selçuk hoca mazisi var şimdi birde yüksel hoca mazisi olacak :D
sen buralarr sasırrtın beni? :scared: :puhaha:

memoras' Alıntı:
finikedeyim abdullah kardeşim doğu görevi affı gelince ermenekden tayin istedim, sen nerdesin
hacım bende memleket konyadayım kendi mezun olduğum ilköğretimdeyim.şimdi aklıma geldide Erzurum!a ilk geldiğimde senle muhabbet kurmuştuk.tam 12 sene olmuş. gocadık laaa:))

teacher42' Alıntı:
memoras' Alıntı:
finikedeyim abdullah kardeşim doğu görevi affı gelince ermenekden tayin istedim, sen nerdesin
hacım bende memleket konyadayım kendi mezun olduğum ilköğretimdeyim.şimdi aklıma geldide Erzurum!a ilk geldiğimde senle muhabbet kurmuştuk.tam 12 sene olmuş. gocadık laaa:))

herkese merhaba ben ömer faruk 2004 mezunlarından

abdullah ben de konyadayım selçukludayım

Geri