ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ K.K. EĞİTİM FAKÜLTESİ [BÖTE]

Kodla Büyü
denemesel' Alıntı:
:) Yeni haber
2004 Mezunlarından Serkan(Kuşadası) ile Mehmet(Ayvacık) gelebilirlermiş erzuruma :D

kaçanlar dahiii geri Erzurum diyor gözünü sevdiğimin(hemde ela :lol: ) Erzurum'u,kıymetini bilin arkadaşlar kıymetini, doğu anadolunun parisi diye boşuna deemiyolar,Serkan ve Mehmet e sözüm yok tabii ama çok kaçanları gördük okul bir bitsin diyenleri,Erzurum'u sevmeyi bilmek bir ayrıcalık bir de ATA BOTEB li olmak :+1:
Sistem analizi dersi alan varmı arkadaşlar :lol: :lol: :lol: :mrgreen:

mkpatriot' Alıntı:
denemesel' Alıntı:
:) Yeni haber
2004 Mezunlarından Serkan(Kuşadası) ile Mehmet(Ayvacık) gelebilirlermiş erzuruma :D

kaçanlar dahiii geri Erzurum diyor gözünü sevdiğimin(hemde ela :lol: ) Erzurum'u,kıymetini bilin arkadaşlar kıymetini, doğu anadolunun parisi diye boşuna deemiyolar,Serkan ve Mehmet e sözüm yok tabii ama çok kaçanları gördük okul bir bitsin diyenleri,Erzurum'u sevmeyi bilmek bir ayrıcalık bir de ATA BOTEB li olmak :+1:
Sistem analizi dersi alan varmı arkadaşlar :lol: :lol: :lol: :mrgreen:

Sivas'ıma selam olsun

kimler varmış buralarda vay vay ben de şahsımı tanıtayım... herkes mezuniyet yılıyla tanıtıyor biz de öle yapalım..
mezuniyet yılı 2005
NŞA' da mezun olması gereken yıl 2004
selam arkadaşlar ben akif
seko, memo, said haber de vermiyorsunuz,bu arada 311 erdem sen napıyon devrem
görüşmek dileklerimle kalın sağlıcakla

vay arkadaşlar herkes burdaymış yav

ya arkadaşlar nasılsınız ben geç fark ettim bu başlığı bende emrah 2005 mezunlarından bilenler bilir :)
burdan selçuk hocaya bol bol selamlar

arkadaşlar hekesi burada görmek çok güzel yeni farkeden arkadaşlar aramıza hoş geldiniz (2003 mezunu Şerife)

arkadaşlar sizleri görmek güzel. Ama 2006 mezunu arkadaşları pek göremiyorum. neyse ki tuba ve fatma var :) size de selam arkadaşlar. tuba ve fatma görev yerleriniz neresi? (2006 mezunu burcu)

Selam Burcu.Gerçekten bizim sınıftan ilgi çok az. Neyse biz buradayız nihayetinde.Arkadaşım ben Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde görev yapıyorum.Yani evimdeyim (çok şükür).Tubacım da İzmir de görev yapıyor. Görüşürüz .

butterfly80' Alıntı:
Erzurumda okumak kadar güzel bir şey yok.4 yıl oku maneviyatta 8 yıl okumuş gibi ol.Yani iki fakülte bitir. :)
Kendi üniversitem diye söylemiyorum.Eğitim fakültesi olarak türkiyede birincidir.Böteb de okudum olanakları çok iyi.sadece iklimi biraz sert o kadar.Bahar gelince cennetden bir köşe oluverir.kışı mı hiç bahsetmek istemiyorum.:(

Erzurumu güzel tanıtmışsınız.
Selam ,ben de Leyla Özmen 2007 mezunuyum.Selçuk Hocayı hiçbirimiz unutamayacağız bence :roll: Gerçekten Erzurum kışının sert olması dışında mükemmel.Havası çok temiz.

Herkese selam! Ben 2007 mezunlarından Ümmü. Erzurum da herşey mükemmeldi.
Selçuk hocanın ödevler yüzünden uykusuz bırakması bile :)
Ayrıca Şerife hocam burdan size selamlar yolluyorum. Kendinize iyi bakın.

Ümmücüm seni görmek ne kadar güzel çok teşekkür ederim bu arada.Şimdi nerede görev yapıyorsun? Seni tanımaktan çok mutluyum hayatında başarılar...

Arkadaşlar bende erzurumu yazdım ama sivası önce yazdım Karatepe çok ısrar etti :lol: onun için sivasa gidiyorum herkese selamlar

elif' Alıntı:
Arkadaşlar bende erzurumu yazdım ama sivası önce yazdım Karatepe çok ısrar etti :lol: onun için sivasa gidiyorum herkese selamlar
ah elif ah bu nasıl bir hata :p :lol: :D şaka bir yana memleketine de yakın oldu be,eniştede de geldimi tamamdır.

Elif hanım tekrar hayırlı olsun.İnşallah herşey gönlünden geçen gibi olur :)

Elif Tuncer ise eğer atanan gözün aydın olsun, değilsende aydın olsun :) mehmet etli ekmek yedir hanım ablamıza :))
Tayinin çıktı benimde Gebze Darıca

Arkadaşların izni olmadan yazıyorum kızmazlar inşallah
Mehmet Eraslan Karaman Ermenek
Serkan Çankaya : Gümüşhane Kelkit' geliyor

Allah utandırmasın

denemesel' Alıntı:
Elif Tuncer ise eğer atanan gözün aydın olsun, değilsende aydın olsun :) mehmet etli ekmek yedir hanım ablamıza :))
Tayinin çıktı benimde Gebze Darıca

Arkadaşların izni olmadan yazıyorum kızmazlar inşallah
Mehmet Eraslan Karaman Ermenek
Serkan Çankaya : Gümüşhane Kelkit' geliyor

Allah utandırmasın

Herkes için hayırlı olur inşaallah.. Murat hocam Erzurum sana minnettar... Ama bizi bırakmayacaktın :x

murat ne zaman gittin erzuruma nu zaman doldurdun şarkı ne zaman tayin istedin bu nasıl iştir anlamadım :lol: :? Yine Muratca bişeyler dönüyor bakalım
Aslanım hayırlı olsun
Sonrada Darıcadan pamukovaya pambuk gibi düşersin :mrgreen:
Gittikleri yerler herkesin gönlüne göre olur umarım
Saygılar

vay muratcığım sana kızarmıyız hiç gagım benim :D
öpüyorum gözlerinden
atanan arkadaşlara hayırlı uğurlu olmasını dilerim

Ya Murat yüzüne de söyleyeceğim ama buradan da söylüyorum" hayırlı olsun senin adına sevindik ama bizi üzüyor gidecek olman. Erzurum'da sana alışmışıtk ne de olsan dostluk tarihi epey eskilere dayanıyor. Serkan'la hep diyoruz alışmıştık Murat'a diye." kısmet herşey ama hep görüşeceğiz inşallah. Bu arada diğer tayinci arkadaşlara da hayırlı olsun diyorum. (Şerife YILDIRIM)

Burcu mrb geç okudum gari, gerçi fatoşcum cevap yazıvermiş te. İzmir Aliağadayım. Tayin istedim çıkmadı bir yıl daha burlardayız bakalım. herkeslere selamlar...

Selam Millet, Herkes Galiba Tatile fazla kaptırmış kendini kimceseler yok sitede, fatoşş nirdeesin canım. Neise yakında plandı bilmem neydi derken yeniden buluşacağımızı düşünüyorum. Herkese selamlar ve yeni seminer , akabinde eğitim döneminde başarılar...Açılış benden bereket sizden... :wink:

Tüm arkadaşlara yeni eğitim öğretim yılı hayırlı uğurlu olsun,tayn giden arkadaşlara yeni eğitim öğretim yılında başarılar diliyorum.

arkadaşlar yarın bir sezon daha başlıyor ve hepimiz için güzel şeyler getirmesi dileklerimle esenkalın...bu arada sizin de dikkatinizi çekmiştir atatürk böteliler bu sayfaya pek fazla uğramıyor herhalde aslında güzel bir platform!!!

hepimiz için hayırlı olsun akif ben ömer faruk

senin benim için yaptıklarını unutamam

inşallah burada daha sık görüşürüz

ömer faruk merhaba..teşekkür ederim güzel düşüncelerin için...bişeyler yapabildiysem ne mutlu bana... o senin bakış açının güzelliğinden kaynaklanıyor ... beni geçmişe götürüp duygulandırdığın için ben teşekkür ederim sana

Geri