ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ K.K. EĞİTİM FAKÜLTESİ [BÖTE]

Kodla Büyü

butterfly80

Aktif Üye
Erzurumda okumak kadar güzel bir şey yok.4 yıl oku maneviyatta 8 yıl okumuş gibi ol.Yani iki fakülte bitir. :)
Kendi üniversitem diye söylemiyorum.Eğitim fakültesi olarak türkiyede birincidir.Böteb de okudum olanakları çok iyi.sadece iklimi biraz sert o kadar.Bahar gelince cennetden bir köşe oluverir.kışı mı hiç bahsetmek istemiyorum.:(

KAMPÜS OLARAK TÜRKİYEDE 3 . OLDUGUNU BILIYORUM.BEN 2004 MEZUNUYUM.IMKANLARI GERCEKTEN COK GUZEL.BIRDE ATANESA DIYE BILGI AMBARI OLUSTURULDU VE TURKIYEDE BIR ILK.BI BAKIN BENCE. :D

kışı da güzel yazı da güzel hele hele dostluklar başka güzel atauni de değilmi yılmaz ve abdullah kardeşlerim az mı lahmacun yedik bahçede selçuk hocanın ödevlerinde :D

slm arkadaşlar ben burcu topu. 2006 mezunuyum. sizlerle burada karşılaşmak çok güzel. bir erzurumlu olarak erzurum ve üniversitemiz hakkındaki görüşleriniz beni çok mutlu etti.
:+1: :)

Slm değerli Arkadaşlarım Ben Bedri atauni 2004 Mezunuyum.Erzurum hakkındaki güzel düşünceleriniz beni duygulandırdı.Bu arada Selçuk Hoca askerdeymiş.

Merhaba

Slm arkadaşlar ben 2003 mezunlarından(ilk Mezun) Halit. Sizleri burada mesaj yazarken görmek güzel bir duygu. Bedricim okuluna yapmış olduğun siteyi çok beğendim. Apocum naber iyisindir inşallah.

arkadaşlarım abilerim bende 2006 mezunlarından (ersinlerin dönem) nur demet.sizlerle burada karşılaşmak çok güzel bir duygu.

oooo kimler gelmiş kimler...
demetcim siz buralar :eek:
görüşmeyeli ne kadar uzun süre oldu dimii :mrgreen:

Slam arkadaşlar. Bende 2003 mezunuyum hatırlayanlar olacaktır ben Şerife. Bölümümüze diyecek var mı ki? Dostluklar keyifli dersler valla kaç yıl geçti ama hala hepsi dün gibi aklımda. Selçuk hocanın öğrencileri olmak bence ayrıcalık :) Şunu diyebilirim ki erzurum bana hem iş hem de huzur dolu bir yuva verdi. Hepimize kattığı şeyler büyük. Neyse hepinize hayatta başarılar diliyorum.Kendinize iyi bakın

[align=center]ya arkadaşlar benim yazdıklarımı neden çıkarıyolar. Aykırı olmak şuçmu, ne bu klişelik, tamam herkes çok duygulandı ve çok sevindi burada olmaktan, hadi bende oldum. Gerçek şuki hepinizi seviyorum...Hemde İnsancıl.

Beyaz Şehir

Bana ekmeğimi kazandıran o tarihi şehre zamanı geldiğinde vefamı ödeyeceğime inanıyorum.. :wink:

Beyaz Şehir

Bana ekmeğimi kazandıran o tarihi şehre zamanı geldiğinde vefamı ödeyeceğime inanıyorum.. :wink:

Selam arkadaşlar ben 2005 mezunlarından Mustafa(Musthy) okulumu özellelikle selçuk hocayı çok özledim. Keşke her daim okulda olsaydık. Saygılarımla

Meraba arkadaşlar böyle bir sitede karşılaşmak güzel bir duygu.Herkese selamlar...

Vaybe Dünya ne kadar küçükmüş değilmi arkadaşlar nasılsınız nereden nereye Erzurum da okumak ayrıcalıktır hele selçuk hocanın öğrencisi olmak bamaşka birayrıcalıktır. Orada kurulan dostluklar bambaşkadır herkese tavsiye edrim. Doğunun güzelliklerini görmek lazım. herkese işlerinde başarılar arkadaşlar. 2004 mezunu Alettin

ben ege mezunuyum ama erzurumda 3 yıl çalıştım
gerçekten sonradan özleniyor
bi daha o beyaz karı doya doya zor görürüm
erzurum maneviyatı yüksek insanlara hitap ediyor, gezip tozmak için çok yerde yok
kadayıf dolması , cağ kebab özledim :)

merhaba arkadaşlar ben 1997 felsefe mezunuyum. oyıllar ve erzurum hayal gibiydi sanki hiç yaşanmamış bir rüyagibi. havası suyu değil emin olun erzurumu güzelleştiren, elbetteki onların yeride apayrı ama ordaki arkadaşlıklar dostluklar paylaşılanlar kampüs ortamı ne diyeyim harika biyer ATATÜRK ÜNV. anlatılmaz yaşanır.konyada formatörüm 2 senedir. her tür sorununuzu danışabilirsiniz. allaha emanet olun........çoban yıldızı....

Arkadaşlar Böte kardeşlik demek,Böte li olmak ayrıcalık böte bir aile ortamı ,seneler geçsede bu dostlukların unutulacağını veya biteceğini zannetmiyorum .Bunun tek sebebi Erzurum mu acaba yoksa o bölüme gelen güzel insanların kardeşlik bağlarımı neyse duygulandım şimdi bee :cry: hepinizi çok seven özleyen bölümün ilk mezunlarından karatepe de burda haber vereyim dedim :D sevgiler,saygılar.

Vay hemşom seni burada görmek ne kadar güzel. Bizim bölümün hep güzelliklerle anılacağına eminim çünkü genelde yürekleri güzel insanlar geliyor... :oops:

Vay vay vay kimler kimler.. Merhaba arkadaslar ben erdem 2005 mezunlarından .. Erzurum ve atatürk universitesi harikadır... Anılarımız cok... :+1:

Hepinize Selamalar

SElam arkadaslarım canlarım benim. Ben Ercan 2003 (yani ilk) mezunlardan. Sizleri burda gormek beni cok sevindirdi. En azından birbirimizin hayatta olduğunu öğrenebiliriz artık :) . Serife sagol senin sayende buldum burayı. Serkana selam söyle. ufakılığında gözlerinden öpüyorum. Herkes kendine iyi baksın. İyi çalışmalar. 8)

Hoş geldin Ercan aramıza. İyi ya demek ki mailimi ciddiye alanlar olmuş :) Herkese slm bu arada. Allah hepimize işlerimizde kolaylık versin...

ben de bir erzurumlu olarak memleketimi çok seviyorumm üniversitemide ben daha okuyorum mezun olmadımm yorumlarınız çok güzellll dadaşlar diyarı bi başka canımmm :D :shock: :shock:

Geri