Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ K.K. EĞİTİM FAKÜLTESİ [BÖTE]

Konu, 'Windows İşletim Sistemleri, Sorunlar ve Çözümler' kısmında butterfly80 tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. butterfly80

butterfly80 Aktif Üye

Erzurumda okumak kadar güzel bir şey yok.4 yıl oku maneviyatta 8 yıl okumuş gibi ol.Yani iki fakülte bitir. :)
    Kendi üniversitem diye söylemiyorum.Eğitim fakültesi olarak türkiyede birincidir.Böteb de okudum olanakları çok iyi.sadece iklimi biraz sert o kadar.Bahar gelince cennetden bir köşe oluverir.kışı mı hiç bahsetmek istemiyorum.:(

2. Abdullah_DEMİR

Abdullah_DEMİR Üye

KAMPÜS OLARAK TÜRKİYEDE 3 . OLDUGUNU BILIYORUM.BEN 2004 MEZUNUYUM.IMKANLARI GERCEKTEN COK GUZEL.BIRDE ATANESA DIYE BILGI AMBARI OLUSTURULDU VE TURKIYEDE BIR ILK.BI BAKIN BENCE. :D

3. ilyas33

ilyas33 Süper Üye Süper Üye

he vallah yav erz. güzeldir

4. ironyilmaz

ironyilmaz Üye

Selam Arkadaşlar ben Yılmaz Nasılsınız Abdullahçım merhaba kardeşimm :D

5. elif

elif Site Gezgini

kışı da güzel yazı da güzel hele hele dostluklar başka güzel atauni de değilmi yılmaz ve abdullah kardeşlerim az mı lahmacun yedik bahçede selçuk hocanın ödevlerinde :D

6. fantasio

fantasio Seçkin Üye Seçkin Üye

vay dostlarım kardeşlerim buradalarmış ben serkan 2004 mezunuyum

7. yakupabi

yakupabi Üye

Selam Selçuk hocanın güzel talebeleri! bende 2006 mezunuyum -Yakup- herkese selam...

8. ucrub_burcu

ucrub_burcu Site Gezgini

slm arkadaşlar ben burcu topu. 2006 mezunuyum. sizlerle burada karşılaşmak çok güzel. bir erzurumlu olarak erzurum ve üniversitemiz hakkındaki görüşleriniz beni çok mutlu etti.
    :+1: :)

9. dolunay_25

dolunay_25 Üye

Slm değerli Arkadaşlarım Ben Bedri atauni 2004 Mezunuyum.Erzurum hakkındaki güzel düşünceleriniz beni duygulandırdı.Bu arada Selçuk Hoca askerdeymiş.

10. asleon

asleon Aktif Üye

Merhaba

Slm arkadaşlar ben 2003 mezunlarından(ilk Mezun) Halit. Sizleri burada mesaj yazarken görmek güzel bir duygu. Bedricim okuluna yapmış olduğun siteyi çok beğendim. Apocum naber iyisindir inşallah.

11. MuratAydogan

MuratAydogan Üye

4 yıl geçirdiğim bir yer erzurum Şimdi bazen özlemle anmaktayım. Selam kardeşlerim Ben Murat 011.

12. nudd

nudd Üye

arkadaşlarım abilerim bende 2006 mezunlarından (ersinlerin dönem) nur demet.sizlerle burada karşılaşmak çok güzel bir duygu.

13. ucrub_burcu

ucrub_burcu Site Gezgini

oooo kimler gelmiş kimler...
    demetcim siz buralar :eek:
    görüşmeyeli ne kadar uzun süre oldu dimii :mrgreen:

14. saydamPC

saydamPC Site Gezgini

Slam arkadaşlar. Bende 2003 mezunuyum hatırlayanlar olacaktır ben Şerife. Bölümümüze diyecek var mı ki? Dostluklar keyifli dersler valla kaç yıl geçti ama hala hepsi dün gibi aklımda. Selçuk hocanın öğrencileri olmak bence ayrıcalık :) Şunu diyebilirim ki erzurum bana hem iş hem de huzur dolu bir yuva verdi. Hepimize kattığı şeyler büyük. Neyse hepinize hayatta başarılar diliyorum.Kendinize iyi bakın

15. tdemirci

tdemirci Site Gezgini

[align=center]ya arkadaşlar benim yazdıklarımı neden çıkarıyolar. Aykırı olmak şuçmu, ne bu klişelik, tamam herkes çok duygulandı ve çok sevindi burada olmaktan, hadi bende oldum. Gerçek şuki hepinizi seviyorum...Hemde İnsancıl.

16. zejan

zejan Üye

Beyaz Şehir

Bana ekmeğimi kazandıran o tarihi şehre zamanı geldiğinde vefamı ödeyeceğime inanıyorum.. :wink:

17. zejan

zejan Üye

Beyaz Şehir

Bana ekmeğimi kazandıran o tarihi şehre zamanı geldiğinde vefamı ödeyeceğime inanıyorum.. :wink:

18. Mustafa973

Mustafa973 Aktif Üye

Selam arkadaşlar ben 2005 mezunlarından Mustafa(Musthy) okulumu özellelikle selçuk hocayı çok özledim. Keşke her daim okulda olsaydık. Saygılarımla

19. saimserin

saimserin Seçkin Üye Seçkin Üye

Meraba arkadaşlar böyle bir sitede karşılaşmak güzel bir duygu.Herkese selamlar...

20. sakaryaioo

sakaryaioo Üye

Vaybe Dünya ne kadar küçükmüş değilmi arkadaşlar nasılsınız nereden nereye Erzurum da okumak ayrıcalıktır hele selçuk hocanın öğrencisi olmak bamaşka birayrıcalıktır. Orada kurulan dostluklar bambaşkadır herkese tavsiye edrim. Doğunun güzelliklerini görmek lazım. herkese işlerinde başarılar arkadaşlar. 2004 mezunu Alettin

21. dervisahmet

dervisahmet Seçkin Üye Seçkin Üye

ben ege mezunuyum ama erzurumda 3 yıl çalıştım
    gerçekten sonradan özleniyor
    bi daha o beyaz karı doya doya zor görürüm
    erzurum maneviyatı yüksek insanlara hitap ediyor, gezip tozmak için çok yerde yok
    kadayıf dolması , cağ kebab özledim :)

22. ahtas

ahtas Üye

merhaba arkadaşlar ben 1997 felsefe mezunuyum. oyıllar ve erzurum hayal gibiydi sanki hiç yaşanmamış bir rüyagibi. havası suyu değil emin olun erzurumu güzelleştiren, elbetteki onların yeride apayrı ama ordaki arkadaşlıklar dostluklar paylaşılanlar kampüs ortamı ne diyeyim harika biyer ATATÜRK ÜNV. anlatılmaz yaşanır.konyada formatörüm 2 senedir. her tür sorununuzu danışabilirsiniz. allaha emanet olun........çoban yıldızı....

23. mkpatriot

mkpatriot Aktif Üye

Arkadaşlar Böte kardeşlik demek,Böte li olmak ayrıcalık böte bir aile ortamı ,seneler geçsede bu dostlukların unutulacağını veya biteceğini zannetmiyorum .Bunun tek sebebi Erzurum mu acaba yoksa o bölüme gelen güzel insanların kardeşlik bağlarımı neyse duygulandım şimdi bee :cry: hepinizi çok seven özleyen bölümün ilk mezunlarından karatepe de burda haber vereyim dedim :D sevgiler,saygılar.

24. ****

**** Seçkin Üye Seçkin Üye

FORMUMUZA HOŞ GELDİNİZ! İYİKİ SİZLER VARSINIZ!

25. saydamPC

saydamPC Site Gezgini

Vay hemşom seni burada görmek ne kadar güzel. Bizim bölümün hep güzelliklerle anılacağına eminim çünkü genelde yürekleri güzel insanlar geliyor... :oops:

26. esariaslan

esariaslan Seçkin Üye Seçkin Üye

Vay vay vay kimler kimler.. Merhaba arkadaslar ben erdem 2005 mezunlarından .. Erzurum ve atatürk universitesi harikadır... Anılarımız cok... :+1:

27. Mustafa973

Mustafa973 Aktif Üye

ERdem kardeş

Kardeş hoş geldin seni görmek güzel

28. e-kose

e-kose Üye

Hepinize Selamalar

SElam arkadaslarım canlarım benim. Ben Ercan 2003 (yani ilk) mezunlardan. Sizleri burda gormek beni cok sevindirdi. En azından birbirimizin hayatta olduğunu öğrenebiliriz artık :) . Serife sagol senin sayende buldum burayı. Serkana selam söyle. ufakılığında gözlerinden öpüyorum. Herkes kendine iyi baksın. İyi çalışmalar. 8)

29. saydamPC

saydamPC Site Gezgini

Hoş geldin Ercan aramıza. İyi ya demek ki mailimi ciddiye alanlar olmuş :) Herkese slm bu arada. Allah hepimize işlerimizde kolaylık versin...

30. sehos84

sehos84 Üye

ben de bir erzurumlu olarak memleketimi çok seviyorumm üniversitemide ben daha okuyorum mezun olmadımm yorumlarınız çok güzellll dadaşlar diyarı bi başka canımmm :D :shock: :shock:

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal