Atandığım ortaokulda akıllı tahta yok hala..

Kodla Büyü

fatan19

Üye
Mersinin merkezinde bir okula atandım, akıllı tahta kurulumu yapılmamış henüz.. Oysaki daha önce çalıştığım ücra köy okullarında bile akıllı tahtalar kurulmuştu. Şimdi bu durumda benim yapabileceğim ne var

Tahtayı unut, projeksiyon ve pc ayarlamaya çalış hocam 705 milyon kıstılar fatihten. Yeni tahtalar hayal

Hocam büyük ihtimalle ilkokul olarak planlama yapılmıştır ,zamanla değişmiş olabilir , mersinde btr ihtiyacı var ,liselerde bir olarak gorevlendirilirsiniz isterseniz

Hocam bizim okula gelmiş zannettim ben de. Planlamayla alakası yok bizimkinin. Unutmuşuz diyorlar dalga geçer gibi. Belki hocamın okul da öyledir.

Bu saatten sonra Fatih projesi gibi büyük meblağ masrafı olan bir projeye yatırım gelmeyecektir

Faz 1 garantiler bitti, usb girişleri bozuk olanları yaptıramıyoruz, tahtası olanlar da çöp olacak 1-2 seneye

26 saat bilişim dersi var zaten, btr falan değil de çok şaşırdım, güneydoğuda en ücra köylerde vardı akıllı tahta, mersinde toroslarda merkez mahallede yok.. Nereleri arasam danışsam bilemedim ondan soruyorum da işe yaramayacak gibi

26 saat bilişim dersi var zaten, btr falan değil de çok şaşırdım, güneydoğuda en ücra köylerde vardı akıllı tahta, mersinde toroslarda merkez mahallede yok.. Nereleri arasam danışsam bilemedim ondan soruyorum da işe yaramayacak gibi
hocam Antalya Konyaaltında çoğu yerde hiçbirşey yok, Muratpaşa yarım yamalak, Kepez(göç bölgesi olduğu için) daha düzenli... doğu her zaman batıdan şanslı fatihte.

Doğu illerinin yatırıma özel bi kategorisi olduğu doğrudur hocam. Bunun yanında atandığınız okulun mülkiyeti ilkokula aitse fatih sıralamasında sonda olduğu için sıra gelmemiştir. Bir yerleri arayalım, araya adam koyalımın da artık mümkün değil. 3.faz ihalesi bekleniyor kaç zamandır ses yok, gelecek gibi de değil. Lab.da yoksa Allah kolaylık versin.

Geri