Atakla ilgili ACİLL bir durum!!

Kodla Büyü

main

Site Gezgini
Arkadaşlar akıllı tahtaya atak kurmak istiyorum. Cmd de administratör hesabını aktif ettiğimde resim de ki ekran çıkıyor ve aktif olmuyor. Administratör hesabına nasıl girebilirim başka bir yolu var mı?

Ekli dosyalar

• _20210915_145848.JPG
    _20210915_145848.JPG
    119.9 KB · Görüntüleme: 189
Hocam alternatif olarak usb raptor kurabilirsiniz. Ben onu kurdum ancak kurulumda biraz dikkat gerekiyor.

Arkadaşlar akıllı tahtaya atak kurmak istiyorum. Cmd de administratör hesabını aktif ettiğimde resim de ki ekran çıkıyor ve aktif olmuyor. Administratör hesabına nasıl girebilirim başka bir yolu var mı?
Hangi Atak versiyonu Hocam?

E kilit programı varken Atak mı diye sorası geliyor insanın...

Mehcan e kilit hem telefon karekodu ile hemde usb ile açabiliyorsun flash arama derdine son

Hocam sana tavsiyem e-kilit ya da maks kullan. flash yine kullan. Bende atak kullanıyorum yıllardır.
En kısa zamanda maks yada e - kilit geçeceğim.

merhaba görevlendirildiğim okulda atak 1.09 yüklü. fakat tüm anahtar flashların hazırlandığı dosyadan artık flash hazırlayamıyorum. tamamlandı diyor fakat gizli dosyayı flash belleğe atmıyor ve tahtayı da açmıyor. programı tekar indirdim denemek için aynı bilgilerle kaydettim anahtar flash hazırlarken yine aynı sorun! flash hazırlayamıyorum. kaldırma flashı da hazırlanmadığı için atakı da kaldıramıyorum. çok acil ve pratik bir çözüme ihtiyacım var bu sorunu yaşayıp çözüm bulan var mı?

Atakta akıllı tahta flashı ya da kaldırma flashı oluştururken tüm bilgileri yazdıktan sonra usb belleği takmak gerekiyor buna dikkat ediyor musunuz.

Biraz geç gördüm ama bu kodda hata var. net user administrator /active:yes bu şekilde olacak

Geri