ATAK Windows Dosyalarını Bozuyor

Kodla Büyü
klebsiella admin hesaptayken imaj alacaksın. Acronis true image i kurduktan sonra Acronis programının içinden ACRONİS BAŞLANGIÇ USB si oluşturacaksın bununla tahtayı açıp imaj alacaksın harici bir diske. aynı usb ile diğer tahtaya da imaj ı kuracaksın bu kadar. crackle pek işin yok..
Tesekkurler hocam deneyecegim

Benim okulda 28 tane tahta var. Bir tahtayı Mersin faz2 imajıyla sıfırladım. Admin hesabını aktif ettim, sizde olduğu gibi 20 dakika falan sürdü. Her şeyi ayarladım gerekli programları kurdum. Atak programını kurduktan sonra masaüstünde kısayolu bulunan ekran klavyesi ve kapat kısayolu çalışmaz hale geldi. System32 dosya konumunda bulunuyorlar ama açılmıyorlar. Çözemedim neden olduğunu. Admin hesabından yetki de verdim olmadı.
Çözebilen varsa çözümünü paylaştığında kahraman ilan edebiliriz.

Hocam benim faz2 ve bende mersin imaji ile format atiyorum. Ebaaadmin ile giris yaptiktan sonra admin hesabini etkinlestiriyorum. Admin hesabi ile atak kuruyorum ama bazen dediginiz gibi klavyeye ulasmak zor oluyor o yuzden atak kurmadan once mutlaka ekran klavyesini aciyor ya da usb olarak klavye takiyorum. Isterseniz sinif adini yazmaniza gerek yok. Evet deyip gecin.
Bende de google chrome calismiyor malesfef.

Benim okulda 28 tane tahta var. Bir tahtayı Mersin faz2 imajıyla sıfırladım. Admin hesabını aktif ettim, sizde olduğu gibi 20 dakika falan sürdü. Her şeyi ayarladım gerekli programları kurdum. Atak programını kurduktan sonra masaüstünde kısayolu bulunan ekran klavyesi ve kapat kısayolu çalışmaz hale geldi. System32 dosya konumunda bulunuyorlar ama açılmıyorlar. Çözemedim neden olduğunu. Admin hesabından yetki de verdim olmadı.
Çözebilen varsa çözümünü paylaştığında kahraman ilan edebiliriz.

Arkadaşlar ''unable to write to C:/windows/servisatk.ini.'' hatasının veriyor 3 tahtada.. bugün gün içinde 3 tahtada birden verdi hatayı. Acil çözüm bekliyor arkadaşlar

Geri