Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

ATAK programını kuramıyorum

Konu, 'BTE- Bilişim Teknolojileri Eğitimcileri Derneği' kısmında pointer tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. pointer

pointer Aktif Üye

1. aldığım hata "anahtar oluştur" butonuna bastığım an "işlem tamamlandı" yazıyor yalnız marka algılanmadı diye de bir uyarı var.

2. atak_kur.exe'yi çalıştırdığımda kur butonuna basınca "administrator" hesabıyla yapmanız gerekiyor diyor, 3 farklı bilgisayarda denedim üçü de admin ama hala bu hatayı veriyor

son olarak anahtar oluştur butonuna bastıktan sonra o usb içerisine bazı dosyalar atması gerekiyor mu? gerekiyorsa o da yok.

2. hakançöllü

hakançöllü Seçkin Üye Seçkin Üye

1. usb yi çıkarıp tekrar takın alt tarafa marka gelecektir. anahtar hazırla değin marka algılanamadı uyarısını vermeyecektir.
    2. kurulumu yönetici hesap ile yapın.

3. 2005bote

2005bote Site Gezgini

1.hocam önce programı çalıştırp sonra flashı takmak gerekli.flashın içindeki dosyaları usbshow tarzı bi prog.görürsünüz.normalde kurulumdan hemen sonra bazen dosya görünmeyebiliyor.ama kurulum oluyor.(kendi tespitlerim bunlar)
    2.Tahtaya kurulumda ben adminlemi oturum açıyorsunuz yoksa sağ tıklayıp adminle aç mı diyorsunuz? bende bazı tahtalarda illa adminle oturum açmamı istedi..

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal