ATAK PROGRAMI USB OLUŞTURMA SORUNU

Kodla Büyü

ikaratas

Site Gezgini
Merhaba hocalarım atak programını tahtalara yükledim kendi belliğimde anahtar oluşturdum onunla açabiliyorum ayrıca bi başka hocanınkiyle de açabiliyorum fakat diğer belleklerde sorun çıkıyor flash okunamadı uyarısı çıkıyor.aynı işlemi yapmama rağmen. daha önce böyle bir problemle karşılaşan oldu mu acaba ? ya da sorunun çözümünü bilen

Flash belleği çıkartıp tekrar dan takmalısınız.flash belleklerin bağlantı hızın ve markasın dan kaynaklı olsa gerek

Hocam anahtarı oluştururken de flash bellegi algilamiyor bazen, cıkarip takmanız gerekli. Bellek markasıni ekranda gördüğünüzde anahtar tanimlanmış oluyor

Arkadaşlar ben Teknisyen olarak meslek lisesine görevlendirildim. Okulda Bazı Hocaların tahta anahtarları bozulmuş yeni usb anahtarı almışlar fakat tanıtamıyoruz tanıtmak için gerekli progarm lazımmış nasıl yapacağımı anlatır mısınız teşekkürler.

Arkadaşlar ben Teknisyen olarak meslek lisesine görevlendirildim. Okulda Bazı Hocaların tahta anahtarları bozulmuş yeni usb anahtarı almışlar fakat tanıtamıyoruz tanıtmak için gerekli progarm lazımmış nasıl yapacağımı anlatır mısınız teşekkürler.
Bilişim Teknolojileri bölümü hocalarına sor, onlar söyler sana ;)

Geri