Atak mı usb raptor mu?

Kodla Büyü

botecii00

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar konuyu açmadan önce benzer başlıkları okudum ama tam karar veremedim.Okulumuz ortaokul öğleden sonra ise ilkokul, özellikle son sınıflar tenefüslerde ET leri açıyorlar çünkü birçok tahtamız kilitlenmiyor. Bende tahtaların usb ile açılması için minimum sorun veren bir program arıyorum. Kullanan arkadaşlar tavsiye eder mi yoksa hiç bulaşmayayım mı?

ben hiçbişey kullanmıyorum, sıkıntı olursa image alıyorum, tahtalar 1,5 senedir var, henuz 1 kez image aldık, 23 tahta var.

Arkadaşlar konuyu açmadan önce benzer başlıkları okudum ama tam karar veremedim.Okulumuz ortaokul öğleden sonra ise ilkokul, özellikle son sınıflar tenefüslerde ET leri açıyorlar çünkü birçok tahtamız kilitlenmiyor. Bende tahtaların usb ile açılması için minimum sorun veren bir program arıyorum. Kullanan arkadaşlar tavsiye eder mi yoksa hiç bulaşmayayım mı?
hocam atak programını sorunsuz kullanabilirsiniz. 2 seneye yakındır yaklaşık 15 tahtada kullanıyoruz. Herhangi bir sorun yaşanmadı.

Atak programı yada Alibaba yı tavsiye ederim. Atak ve USB raptor kullandım. Atak gayet kullanışlı ama USB raptoru bizim öğrenci paypas etti. Bende atak kurdum. Hiç bir şey yapamadı bu sefer. Alibaba da kullanışlı gibi denemek istiyorum bende.

Arkadaşlar hazırladığım etkileşimli tahta imaj çalışmasına isteğe bağlı otomatik USB Raptor kurulumunu da ekledim.

• USB Raptor ün hiçbir ayarıyla uğraşmanıza gerek yok.
  • Sadece parola belirliyorsunuz ve imajı kuruyorsunuz.
  • Etkileşimli tahta açıldığında USB Raptor kurulu ve aktif bir şekilde açılıyor. Bu kadar...
Ayrıntılar imaj açıklama dosyasında, ISO dosyasında ve konu başlığı altında.

İsteyenler ATAK 2.0 kurup sorunsuz kullanabilir.

Not: İmaj yapısından kaynaklı olarak USB Raptor ve ATAK programlarının öğrenciler tarafından aşılması çok zordur.

Geri