Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

ATAK 1.09 USB ANAHTAR YAZILIMI

Konu, 'BTE- Bilişim Teknolojileri Eğitimcileri Derneği' kısmında muharremyildiz tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. pcte-bb.n

pcte-bb.n Üye

Deepfreezeli tahtada kurulum sıfırlanmış olarak yeniden başlıyor. Sınıf ismi falan istiyor, okul kısmı boş geliyor. Nasıl bir işlem yapabiliriz sizce. Kaldırma yöntemi ne olabilir, veya deaktif etme yöntemi?

2. bilisimcil

bilisimcil Seçkin Üye Seçkin Üye

USB bellek marka algılamıyor ve anahtar oluşturmama rağmen bellek anahtar görevini görmüyor. Forum 45 sayfa tek tek marka algılanmadı mesajları tarandı, nette araştırıldı. Sonuç elde var sıfır. Bu işin çözümü yok anlaşılan.

3. grafica87

grafica87 Üye

Muharrem hocam öncelikle ellerinize sağlık. Hepimizin yaşadığı bu sıkıntılı duruma göre harika bir program yapmışsınız. Sormak istediğim benim çalıştığım okul özel bir kolej ve wallmarker markalı akıllı tahtalar var okulumuzda. Sizin programı destekler mi bizim cihazlar? Yoksa sadece meb okullarında ki tahtalarda mı geçerli?

4. epsilon06

epsilon06 Site Gezgini

Ben önce programı çalıştırıyorum. Usb belleği ilk taktığında marka algılamıyor. Programı kapatmadan çıkarıp tekrar takıyorum. Programın alt satırında görünüyor marka ve seri no. Daha sonra anahtar oluşturuyorum. Bu şekilde çalışıyor. Fakat bazı oem eşantiyon belleklerde ne yaparsanız yapın çalışmıyor.

metulueko bunu beğendi.
  5. hduman

hduman Üye

Merhabalar herkese. atak 1.09 kurmaya çalışırken file access denied hatası verice bende klasörü masaüstüne atıp programı kurdum. ancak şuan kaldırma diski oluşturuyorum ama kaldıramıyorum atak ı. hatta program files da program klasörü de oluşturmamış ama atak tıkır tıkır çalışıyor. kaldırma işlemi nasıl olacak veya kaldırılırsa bir daha kurulumda sıkıntı yaşatır mı acaba? bilgisi olan varsa cevaplarsa sevinirim. iyi çalışmalar herkese.

6. Unis

Unis Seçkin Üye Seçkin Üye

Merhaba hocam kendi bilgisayarımda denemek istedim tek yönetici var. Buna rağmen kurarken administrator hesabıyla yükleme yapmalısınız uyarıs alıyorum. Sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştmama rağmen yine aynı uyarıyı veriyor.
    2- Birden fazla anahtar flash oluşturmak için her flash için flash_hazırla uygulamasını çalıştırıp bilgileri girip önce ayarlı kaydet sonra anahtar şifre oluştur diyeceğiz değil mi? Sonra herhangi bir anahtar oluşturulmuş flash ile tahtaya yükleme yapabileceğiz .Doğru mu anladım acaba?

7. murratt

murratt Üye

Oncelikle herkese merhabalar.atak programini akilli tahtaya kurdum kaldirmak icin kaldirma usbsi yaptim ama bir turlu program kalkmadi.ne yapmam gerekiyor acaba

8. Bahadır1980

Bahadır1980 Seçkin Üye Seçkin Üye

Arkadaşlar hepinize kolay gelsin bir sorunum ile ilgili sizlere danışmak istiyorum.. Okulumuzda Atak 1.09 kullanıyoruz. Daha düne kadar öğretmenlere kilit usb oluştururken bir sıkıntı olmuyordu. Ancak şimdi flashlara klasörünü atmasına rağmen yeni yaptığım flashlar tahtayı açmıyor. Flash disklerin kalitesinden olma ihtimaline göre elimde tahtayı açan bir flashın içinden kilit klasörünü silip yeniden yaptım ancak benim flashımda da açmadı. Drive Protect programını da kullanıyorum. Şifreyi de doğru girdiğimi sanıyorum ama daha önce başına gelen varsa yardımcı olursanız çok sevinirim
    ****ÇÖZÜLDÜ****: Arkadaşlar şifreyi yanlış giriyormuşum, eğer böyle bir hata ile karşılaşırsanız şifrenizi en az iki kere kontrol edin :)

Son düzenleme: 21 Kasım 2018
  9. Nurettin21

Nurettin21 Üye

Arkadaşlar ben Teknisyen olarak meslek lisesine görevlendirildim. Okulda Bazı Hocaların tahta anahtarları bozulmuş yeni usb anahtarı almışlar fakat tanıtamıyoruz tanıtmak için gerekli progarm lazımmış nasıl yapacağımı anlatır mısınız teşekkürler.

10. Nurettin21

Nurettin21 Üye

Arkadaşlar ben Teknisyen olarak meslek lisesine görevlendirildim. Okulda Bazı Hocaların tahta anahtarları bozulmuş yeni usb anahtarı almışlar fakat tanıtamıyoruz tanıtmak için gerekli progarm lazımmış nasıl yapacağımı anlatır mısınız teşekkürler.

11. ciga83

ciga83 Üye

Arkadaşlar okulumuzdaki tahtalara atak kurulmuş. Fakat yeni bir program yüklemek isteyince yükleyemiyorum . Administrator girişine geçince direk kapanıyor tahta. Nasıl program kurabilirim? Yardımcı olursanız sevinirim

12. ciga83

ciga83 Üye

Bilen birisi yok mu acaba?

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal