ASUS P5LD2-X/1333 ANAKARTIMA İŞLEMCİ

Kodla Büyü

HalilTG

Üye
ARKADAŞLAR ANA KARTIMA İŞLEMCİ ARIYORUM DA BU KONUYA HAKİM ARKADAŞLAR YAZSIN LÜTFEN ŞUAN KULLANDIĞIM İŞLEMCİ İNTEL PENTİUM E2180 GERÇEKTEN ÇOK YAVAŞ OYUNLARDA FPS BAYA DÜŞÜYOR,EN SON TAK ETTİ TAVSİYELERİNİZ DOĞRULTUSUNDA HAREKET EDECEĞİM.

ARKADAŞLAR ANA KARTIMA İŞLEMCİ ARIYORUM DA BU KONUYA HAKİM ARKADAŞLAR YAZSIN LÜTFEN ŞUAN KULLANDIĞIM İŞLEMCİ İNTEL PENTİUM E2180 GERÇEKTEN ÇOK YAVAŞ OYUNLARDA FPS BAYA DÜŞÜYOR,EN SON TAK ETTİ TAVSİYELERİNİZ DOĞRULTUSUNDA HAREKET EDECEĞİM.
Hocam naçizane birkaç tavsiyem olacak. Yanlış anlamayın sadece tavsiye bunlar.
1) Sanal ortamda büyük harfle yazmak bağırmak anlamına gelir. Bunu yapmayın.
2) Anakartınızın modelini Google Arama Motoruna kopyalayıp arama yaptığımda karşıma ASUS'un sitesinde bu kartla alakalı sayfa ilk sırada karşıma çıktı.Hemen altında "P5LD2-X/1333 CPU Support" yazan bir sekme gördüm. Oraya tıkladığımda bu anakartın desteklediği bütün işlemciler model numarası, hızları ve mimarileri yazılmış bir şekilde karşıma çıktı. Bütün bu süreç toplamda 15 saniye sürdü.
3) Biraz araştırma mı yapsak acaba?
Tekrar söylüyorum bunlar sadece tavsiye. Sizi kırmak veya üzmek istemem.Yanlış anlamayın. Aşağıya da desteklenen işlemcilerin olduğu web sayfasının linkini bırakıyorum.
https://www.asus.com/Motherboards/P5LD2X1333/HelpDesk_CPU/

Geri