ASUS F3Sseries CD yazmıyor ancak DVD yazıyor

Kodla Büyü

mustafa

Aktif Üye
ASUS F3Sseries laptop CD yazmıyor ancak DVD yazıyor bunun nedeni ne olabilir.Daha önce böyle bişeyle karşılaşan varmı arkadaşlar

hocam ben de şöyle bir sorun oldu. ben philips DVDRw almıştım başka bilgisayarlarda çalışıy fakat kendi bilgisayarımda sadece CD okuyordu fakat DVD leri açmıyordu. farklı philips DVD taktım yine olmadı. LG taktım yine olmadı en son Asus sata DVDRW aldım. o çalıştı. nedenini anlamış değilim. aldığım yerde anlamadı sorun bilgisayardan dedi sistemin yeniden yüklenmesi gerekir dedi. onu da denemiştim fakat yine olmamıştı. asus çalışıyor şimdilik. bel ki de sata olduğu için çalışıyor bimiyorum hocam.

Hocam bemdeki okuma değil yazmada sorun çıkartıyor cd yi yazıyor gibi herşey tamam gibi yapıyor ancak cd yi yazmıyor ne hikmetse anlamadım

sorun donanımsal bence aynı sorun bende de var. servise göndercem. asuslarda yaşanıyor

hocam asusun turkiyeye gonderdiği laptopların ve dvd rom ların cogunda bu hata var fabrikasyon bir problem. servise gönderin değiştiriyorlar. yakında bilgisayarı aldıktan 1 - 1,5 yıl kadar sonra da pil icin gönderirsiniz daha sonra dvd tekrar hata verir bi daha gönderirsiniz ben simdiden soylemiş olayım da

bu arada bu sorun icin özellikle asuslar icin söylüyorum firmware güncelleme yapmak hikaye

Geri