Meslek Eba Ders Kitapları İndirilemiyor!!!

Kodla Büyü

aksuas

Üye
Arkadaşlar merhabalar birkaç gündür meslek.eba.gov.tr de 11. sınıf ders kitaplarını indiremiyoruz. Bu ders kitaplarını bilgisayarına kaydeden arkadaşlar buraya yükleyebilir mi? Şimdiden teşekkürler.

Seçmeli programlama 11 i ben ekleyim. Sosyal medya boyutu büyük geldi ekleyemedim

Ekli dosyalar

• Programlama_Ortak.pdf
    21.9 MB · Görüntüleme: 1,246
1664012734422.png

yalnız bu site ile ilgili bir sıkıntı değil. zaten açıklaması da var orada. ben ağ sistemleri ve yönlendirme dersine giriyorum. kitapta bir çok hata mevcut. muhtemelen kitaplar denetlenmeden yüklenmişti. hatalardan dolayı da kaldırıldı. ama bu kabul edilebilir bir durum değil. eğitim öğretim yılı başladı.
kapasitesiz yöneticiler ve onların görevlendirdiği kapasitesiz öğretmenlerin yapacağı iş bu kadar. şaşırmadık.

meslek.eba.gov.tr kapanmış ve eba.gov.tr ye taşınmış. meslek dersi kitaplarına eba da nasıl ulaşabiliriz.

meslek.eba.gov.tr kapanmış ve eba.gov.tr ye taşınmış. meslek dersi kitaplarına eba da nasıl ulaşabiliriz.
Hocam, EBA'daki dersler bölümüne girdiğinizde "Tüm dersler" diyip "Mesleki ve teknik ortaöğretim" seçin. Hepsi çıkıyor. Tabi yüklü olanlar çıkıyor.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-12-15-20-57-35-332_com.android.chrome-edit.jpg
    Screenshot_2023-12-15-20-57-35-332_com.android.chrome-edit.jpg
    55.8 KB · Görüntüleme: 64
Geri