ASP'de Karakter hatası

Kodla Büyü

chernobil

Aktif Üye
Merhaba arkadaslar asp ile site yapııorum .. sayfanın içine parça parça include ediyorum..fakat gördügünüz gibi hakkımızda kısmını hazırladım ve head ve style taglarını sildim ..o tagları silmeden include ettigimde olmuyor hatalı cıkıyor , mecbur silmem gerekiyor o tagları sildim ve include ettim sonuc bu şekilde oldu niye böyle oldu yardımcı olabilirmisiniz ?

HAZIRLADIGIM SAYFA

İNCLUDE ETTİKTEN SONRA

GÖRDÜGÜNÜZ GİBİ İNCLUDE ETTİKTEN SONRA YAZI STİLİ DEGİŞTİ VE SAYFA UZADI

hocam stil sayfanı hakkimizda.asp içerisinde çağır. ortahak.asp sayfanda yazıların olduğu kısmında class'ını burdan direk çağırabilirsiniz

rtyucel' Alıntı:
hocam stil sayfanı hakkimizda.asp içerisinde çağır. ortahak.asp sayfanda yazıların olduğu kısmında class'ını burdan direk çağırabilirsiniz

Nasıl yani hocam biraz daha açıklayıcı olabilirmisiniz acemiyim asp konusunda kusura bakmayın .. ortahak.asp'deki syte css kodlarını mı hakkimizda.asp'de head ile head arasına mı ekliyim ?

chernobil' Alıntı:
rtyucel' Alıntı:

Nasıl yani hocam biraz daha açıklayıcı olabilirmisiniz acemiyim asp konusunda kusura bakmayın .. ortahak.asp'deki syte css kodlarını mı hakkimizda.asp'de head ile head arasına mı ekliyim ?

evet o şekilde de olabilir.

Kod:
<link rel="stylesheet" href="sitil.css" type="text/css" media="screen" />

kodunu hakkimizda.asp de head lerin arasına ekleyip kullanabilirsiniz. ancak still.css sayfanızın konumunu hakkimizda.asp sayfasına göre düzenleyiniz...

Geri