Asp.net'te Server Error in '/' Application. Hatası

Kodla Büyü

naz

Aktif Üye
Cannot open database "ortakoy" requested by the login. The login failed.
Login failed for user 'WIN-KL8T9D54SBT\IWAM_plesk(default)'.
Description: An unhandled exception occurred during the execution of the current web request. Please review the stack trace for more information about the error and where it originated in the code.

Exception Details: System.Data.SqlClient.SqlException: Cannot open database "ortakoy" requested by the login. The login failed.
Login failed for user 'WIN-KL8T9D54SBT\IWAM_plesk(default)'.

Source Error:

Line 21: {
Line 22: SqlConnection baglanti = new SqlConnection("Data Source=;Initial Catalog=;User Id=;Password=;Integrated Security=True");
Line 23: baglanti.Open();Line 24: return (baglanti);
Line 25: }

hata baglanti.open();
sorunu çözemedim arkadaşlar yardm eder misiniz?

hocam sen ne yaptın
tüm db bilgini paylaşmışsın
hemen bu postu silip
veritabanı şifreni değiştir hocam,
sonra bağlantını kontrol edersin
bağlantını bu şekilde yapmak yerine web config dosyanda connection ifadesi oluşturup onunla bağlan bence hocam,

o kadar yoruldum ki buraya nasıl attıgıma bile dikkat etmedim. web.confid de de böyle baglanti. bişey olmaz veritabanı batsın ben de kurtulurum zaten sayfada da hata bu şekilde duruyo.

yarın sakin kafayla bakarız hocam ama şifreni değiştir. bende var şu anda mesela.
zarar vermeyi düşünsem uyarmazdım zaten biliyorsunuz nete düşen şey artık geri alsanızda bitmiştir.
buradaki birçok arkdaşda iyi niyetli ancak her üyeyi tek tek bilemeyiz

Bağlantı türü olarak neden Windows Kullanıyorsun. Hostta WIN-KL8T9D54SBT\IWAM_plesk(default) kullanıcısını arıyor.
www.connectionstrings.com dan örnek bağlantı yöntemlerine bakabilirsin. Hocam konunu taşıyabilirsen asp.net bölümüne taşı burada makaleleri paylaşıyoruz. Kolay gelsin.

Geri