ASP.Net ve C# (Türkçe)| 56 Hafta Kurs Dersleri | AVI Formatı

Kodla Büyü
Bu arada çok teşekkürler hocam çok güzel bir eğitim ellerine sağlık. Daha tamamı indmedi. Eğer sıkıntı yaratmazsa eğitimlerin kime ve hangi kuruma ait olduğunu buradan olmazsa özel mesajla paylaşabilir misin?

sametbozkurt' Alıntı:
hocam ne demek bak izin de alındı hemen torrent olayına girelim bence... :mrgreen:
Hocam torrenti etkisiz kılacak bağlatılar vereceğim hatta Türkiye'de film, dizi, program ve bunun gibi paylaşımların seyrini değiştireceğim bomba fikirlerim var :idea: ama şu sıralar oldukça yoğunum malum KPSS yaklaştı...

Sekocam hocam hangi kuruma ait olduğunu hatırlayamıyorum kusura bakma bir videoda geçmişti ama hatırlayamadım şimdi.

sekocam' Alıntı:
Bu arada çok teşekkürler hocam çok güzel bir eğitim ellerine sağlık. Daha tamamı indmedi. Eğer sıkıntı yaratmazsa eğitimlerin kime ve hangi kuruma ait olduğunu buradan olmazsa özel mesajla paylaşabilir misin?

Meridyen Bilişim'e aitmiş hocam.

Allah razı olsun hocam. Çok güzel bir paylaşım olmuş eline sağlık. merakım vardı zaten c#'a. Anlatım da çok güzelmiş.

29-32. Haftalar link kırık . Kırılmadan önce indiren arkadaş var ise yükleyebilir mi? Ekleyen arkadaşdan cevap yok

29-32. HAFTALAR TEKRAR YÜKLEYEBİLİNİR Mİ KONU SAHİBİ ARKADAŞ YADA LİNK KIRILMADAN ÖNCE İNDİREN ARKADAŞLAR TARAFINDAN. TEŞEKKÜRLER

Geri