Asker Öğretmenliğin Hizmet Yılına Dahil Edilmesi

Kodla Büyü

selcuklu

Seçkin Üye
Seçkin Üye
05/09/2011 de göreve başladım. Temmuz sonunda asker öğretmen olarak askerliğe başladım. Bu sene il dışı tayin istemeyi düşünüyordum. 05/09/2014 te 3 yıl dolacak iken 36 gün acemilik süresinin dahil edilmeyeceğini düşünerek hesaba dahil ettim. Tayinler 30 Eylül baz alınarak yapılırsa 36-25=11 gün dolayısıyla tayin isteyemeyeceğim sonucuna ulaştım. Bu durum hakkında net bilgisi olan var mı arkadaşlar. Hesabım doğru mu? Şimdiden teşekkürler...

2010 10 aralikta goreve basladim sizinle ayni donem asker ogretmenlik yaptimbu yaz 2013 yazinda 31 aralik baz alinmasina ragmen 8 gun farkla tayin isteyemedim hesabiniz benzer...

8 günle tayini kaçırmak. Valla rüyalarıma girerdi...
Bende kısa dönemin hesaba katılmasını bekliyorum.

kaybil' Alıntı:
2010 10 aralikta goreve basladim sizinle ayni donem asker ogretmenlik yaptimbu yaz 2013 yazinda 31 aralik baz alinmasina ragmen 8 gun farkla tayin isteyemedim hesabiniz benzer...

Geçmiş olsun hocam. Bu dönem istediğiniz yere gidersiniz inşallah.. Cevap için teşekkürler, 2015'i bekleyeceğiz biz de anlaşılan...

Hocam bende aynı tarihte atandım. kısa dönem askerlik yaptım. Aslında bu tür durumlar mağduriyettir. Bakanlığın dikkat etmesi lazım bu tür durumlara ama umurlarında değiller maalesef..
Sağlık olsun 2015'i bekliycez dediğiniz gibi...

Geri