Asker öğretmen promosyon ödemesi

Kodla Büyü

yenerakman

Site Gezgini
İyi akşamlar arkadaşlar, 2011 yılında Şırnak merkezde asker öğretmen olarak görev yapmıştım, Aralık 2011 yılında promosyon anlaşması yapılmıştı ve asker öğretmenlere ödeme yapılmamış, kapsam dışında tutulmuştum, alınan idari karara yaptığım itiraz sonucunda mahkemeyi yeni kazandım ve tarafıma ödeme yapılmsı gerekiyor. Ancak Şırnak Mem paranın tamamını değil çalışılan ay ile orantılı olarak ödeme yapılması gerektiğini düşünüyor. Herhangi bir ilde öğretmen iken promosyon davası açıp kazanan arkadaşlar varsa anlaşmanın geçerli olduğu sürenin tamamını mı yoksa orantılı mı olarak mı aldılar? yardımcı olursanız sevinirim.

Ayrıca asker öğretmenken promosyon alamayanlar için de emsal karar niteliğindedir.

hayirli olsun.bende 2011 de askerdeydim ve promosyon alamamistim.karar metnini yollayabilirmsn

Arkadaşım bende aynı dönemde Şırnak Güçlükonakta asker öğretmendim. bilmiyorum ödeme oldu mu olmadı mı karar metnini gönderebilirsen ve neler yapacağımızı söyleyebilirsen araştırıp başvurmaya çalışacağım bende... Şimdiden Teşekkür Ederim...

Geri