Asker Öğretmen formatör öğretmen olabilir mi?

Kodla Büyü

hasankilic

Üye
Merhaba arkadaşlar yatılı bölge okulunda asker öğretmenim. Bildiğim kadarı ile formatör öğretmenin adı değişti ve Bilgisayar rehber öğretmeni oldu ve bu sene okullara gönderilen ekteki yazının 10. maddesine göre ".....asker öğretmenler bilişim teknolojileri öğretmeni olarak görevlendirilmeyecektir." ibaresi geçmetedir. Ama bunu idareye gösterddiğimde biz seni okul koordinatör formatör öğretmeni olarak görevlendiriyoruz şeklinden bir açıklama yapmaktadırlar. Bende bu durumda ekte 2 yazıya göre formatör öğretmenlerin belletmen olamayacağını belirtten yazıyı gösterdiğimde sen 18 saat ücret almıyorsun demekteler.

Şimdi bu konu da ben mi yanlış biliyorum?

1) okul formatörleri adı değişip aşağıdaki bilişim teknolojileri rehber öğretmeni olmadı mı ?
2) okul formatörü olursam bellletmen olarak nöbet tutmak zorunda mıyım ?

bu konu hakkında görüşlerinizi paylaşırsınız sevinirim. Sanırım bu gidişle gene idare ile papaz olucaz :S

Ekli dosyalar

• resmiyazılar.zip
    318.5 KB · Görüntüleme: 30
1) okul formatörleri adı değişip aşağıdaki bilişim teknolojileri rehber öğretmeni olmadılar mı ?

Yoo ben hala formatörüm galiba ilk ve son :)

2) okul formatörü olursam bellletmen olarak nöbet tutmak zorunda mıyım ?

Hocam size nöbet tutmak istiyorum diye imza attırmadılarsa tutturamazlar. Ben sadece haftasonları tutuyorum o da benim isteğim üzerine.

3) asker öğretmen formatör olabilir mi?

Evet olabilir.

benim zamanımda olamıyordu. 2008 senesiydi yanlış hatırlamıyorsam. Ama şu anki uygulamayı bilmiyorum.

Geri