Asistana diş temizletmek mantıklı mı?

Kodla Büyü

zodiac

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Süper Üye
Merhaba arkadaşlar,diş temizliği yaptırıcam,yeditepe diş hastaneslnde diş temizliğini öğrenciye yaptırmak mantıklı mı sizce?sonuçta zor bir olay değil galiba basit bir işlem olduğunu düşünüyorum.yoksa öğrenciye güvenmeyip ücretli mi yaptırmak mantıklı olur?teşekkürler.

Hocam; dişlerimde taş sorunu olduğu için sürekli yaptırttığım bir işlemdir taş temizletmek. Ağız diş sağlığında da, üniversite hastahanesinde de (asistan), özelde de yaptırdım. Tecrübelerime dayanarak söylüyorum, özelde bildiğiniz bir doktora yaptırın. Basit bir işlemde olsa, tecrübesiz biri yapınca sıkıntı oluyor. Benim dişimin birinde hafif bir kırık oluştu mesala...

s_handan' Alıntı:
Hocam; dişlerimde taş sorunu olduğu için sürekli yaptırttığım bir işlemdir taş temizletmek. Ağız diş sağlığında da, üniversite hastahanesinde de (asistan), özelde de yaptırdım. Tecrübelerime dayanarak söylüyorum, özelde bildiğiniz bir doktora yaptırın. Basit bir işlemde olsa, tecrübesiz biri yapınca sıkıntı oluyor. Benim dişimin birinde hafif bir kırık oluştu mesala...

Çok teşekkür ederim hocam bana da ne olacak git öğrenciye bedava yaptır demişlerdi ama emin olamadığım için bilen birisine sormak istedim.

s_handan' Alıntı:

hocam temizlik sırasında sizde de kanama oldu mu?

Geri