Aşı olmayana MEB sınav görevi vermiyor

Kodla Büyü
Bana CUMA gününe sınav görevi çıktı, aşı durumu uygun yazıyor ama 48 saat içinde PCR testi yok diyor. Sınav görevim CUMA günü ben cumadan önce PCR testi mi yaptıracağım anlamadım ki?

Bana CUMA gününe sınav görevi çıktı, aşı durumu uygun yazıyor ama 48 saat içinde PCR testi yok diyor. Sınav görevim CUMA günü ben cumadan önce PCR testi mi yaptıracağım anlamadım ki?
Ben de bu konuyu merak ediyordum sınav görevi istemeden önce mi yoksa sınav görevleri belli olurken veya sınava gelirken mi istiyor

Ben de bu konuyu merak ediyordum sınav görevi istemeden önce mi yoksa sınav görevleri belli olurken veya sınava gelirken mi istiyor
Hocam sınav görevi çıktı bu CUMA günü E-SINAV görevim var, AŞI DURUMUM UYGUN GÖRÜNÜYOR ama PCR testi yok diyor.
Bilen biri yok mu hiç, PCR testi yaptırmak zorunda mıyım?

Sınava gelmeden önceki 48 saat içinde negatif pcr testi isteniyordur bence. Bina girişinde de hes kontrolü yapılır sanırım. o gün virüs yaymadığı ispatlanan tek kişi, aşı olmayıp test yaptıran kişi olmuş olacak yani:)

Hocam sınav görevi çıktı bu CUMA günü E-SINAV görevim var, AŞI DURUMUM UYGUN GÖRÜNÜYOR ama PCR testi yok diyor.
Bilen biri yok mu hiç, PCR testi yaptırmak zorunda mıyım?
Hocam bildiğim kadarıyla 2 doz aşı tam ise pcr istenmiyor. Aşısı olmayan pcr yaptırmak durumunda. Her ikisi bir arada değil de aşı veya pcr dan birinin tam olması gerekli.

Hocam bildiğim kadarıyla 2 doz aşı tam ise pcr istenmiyor. Aşısı olmayan pcr yaptırmak durumunda. Her ikisi bir arada değil de aşı veya pcr dan birinin tam olması gerekli.
Çok teşekkür ederim hocam, Allah razı olsun, vakit ayırıp cevap verdiğiniz için.

Hocam görev alabilmek için 3 gruptan birinde olmanız gerekiyor.
1- İki doz aşılı
2-Son 48 saat pcr
3-Son 6 ay covid geçirmek

3. madde ilk başlarda son 1 ay olarak uygulanmıştı fakat bu haftadan itibaren son 6 ay olarak güncellenmiş.

1- İki doz aşılı
2-Son 48 saat pcr

3. madde ilk başlarda son 1 ay olarak uygulanmıştı fakat bu haftadan itibaren son 6 ay olarak güncellenmiş.

Hocam 1.madde geçerli benim için, 2. ve 3. geçerli değil, o zaman test yaptırmak zorunda değilim.

Demek ki derse girecek birilerini bulsalar, ek dersi de vermeyecekler. Şimdilik güçleri buna yetiyor. Ama şunu söylemeliyim. 3. 4. dozlar gerektiğinde sistemde güncelleme yaptıklarında, bu uygulamalara sessiz kalan arkadaşlar inşallah seslerini o zaman daha yüksek çıkartırlar. Aksi takdirde onlar da hiç olmak istemedikleri bu safta taraf olmak zorunda olabilirler. Üzücü.

1- İki doz aşılı
2-Son 48 saat pcr

hocam biliyorsunuz 3 aşama var. 1.si sınav görevi isterken burada istiyorum diye kaydedip çıkıyoruz. Daha sonra belli olma zamanı sınav görevi çıkıp çıkmadığı belli oluyor. Bir de son aşama sınava gelirken yani görevi yerine getirirken. Şimdi biz bunlardan hangisinden önceki 48 saate bakacağız.

hocam biliyorsunuz 3 aşama var. 1.si sınav görevi isterken burada istiyorum diye kaydedip çıkıyoruz. Daha sonra belli olma zamanı sınav görevi çıkıp çıkmadığı belli oluyor. Bir de son aşama sınava gelirken yani görevi yerine getirirken. Şimdi biz bunlardan hangisinden önceki 48 saate bakacağız.
O konuda net bilgim yok hocam. Fakat sınav görevi dağıtılmadan önce test yapılması daha mantıklı geliyor bana. Siz yine de sorun hocam.

arkadaşlar merhaba. Dün itibariyle 2. doz aşımı oldum. Ancak hala mebbisteki simgeler kırmızı görünüyor. İlerleyen günlerde düzelir mi?

Geri