aSc TimeTables Programının Kullanımı ile İlgili Bilgi Paylaş

Kodla Büyü
Çok kullanışlı ve kolay bir program cep telefonu ile de ders programını görebiliyorsunuz ebupage sayfası veriyor... Mutlaka deneyin

Bir ogretmenin bir sinifa hem beden egitimi hemde spor etkinlikleri dersi varsa bu iki dersin farkli gunlere gelmesini nasil ayarlayabiliyoruz?

Bir ogretmenin bir sinifa hem beden egitimi hemde spor etkinlikleri dersi varsa bu iki dersin farkli gunlere gelmesini nasil ayarlayabiliyoruz?
Planlama İlişkileri> Gelişmiş> "34. sıradaki seçilen 2 kayıt aynı gün olamaz"ı seçin.
A bölümüne öğretmeni ve beden dersini seçin.
B bölümüne öğretmeni ve spor dersini seçin.
Eğer bu ilişki çok önemliyse, kesin yapılması gerekiyorsa altta önceliğini %100 yapın. (Bu durum program yapımını zorlaştırır.)

Planlama İlişkileri> Gelişmiş> "34. sıradaki seçilen 2 kayıt aynı gün olamaz"ı seçin.
A bölümüne öğretmeni ve beden dersini seçin.
B bölümüne öğretmeni ve spor dersini seçin.
Eğer bu ilişki çok önemliyse, kesin yapılması gerekiyorsa altta önceliğini %100 yapın. (Bu durum program yapımını zorlaştırır.)
Tesekkurler hocam

Merhaba arkadaşlar;
Okulda ASC kullanıyoruz. Müdürün bilgisayarında hazırlanıyordu ders programı. Orada 2010 versiyon yüklüymüş. Neyse müdür yardımcısının bilgisayarına 2018 versiyonu tam sürüm olarak yükledim. Ancak 2010 versiyonda hazırlanmış roz dosyasını BU PROGRAM DAHA YENİ VERSİYONLA HAZIRLANMIŞ uyarısını vererek açmıyor. Bunu nasıl düzeltiriz, 2010 sürümünü bulup yüklemek mi şart?

En son sürümü yükleyin bütün bilgisayarlara. Muhakkak açılacaktır.

merhaba arkadaslar. gerektiğinde blok dersleri bölsün. böyle bir ayar var mı? varsa bu ayar nereden yapılıyor?

FastStoneEditor1.jpg

merhaba arkadaslar. gerektiğinde blok dersleri bölsün. böyle bir ayar var mı? varsa bu ayar nereden yapılıyor? 2018 versiyonunu kullaniyorum

merhaba arkadaslar. gerektiğinde blok dersleri bölsün. böyle bir ayar var mı? varsa bu ayar nereden yapılıyor? 2018 versiyonunu kullaniyorum
Örnek: Matematik dersine yeni ders-sınıf-öğretmen-saat eklemesi yapılan pencerede saatin hemen altında 2li kartlar bölünebilir seçeneği var. Onu işaretleyin. Afrklı dersler için de yapacaksanız hepsi için aynı işlemi yapın.

Örnek: Matematik dersine yeni ders-sınıf-öğretmen-saat eklemesi yapılan pencerede saatin hemen altında 2li kartlar bölünebilir seçeneği var. Onu işaretleyin. Afrklı dersler için de yapacaksanız hepsi için aynı işlemi yapın.
Ekran goruntusu paylasabilir misiniz? 2019 versiyonunda varda 2018 de bulamadim

Bendeki sürüm son sürüm. O yüzden 2018e ait resim atamam. Aynı yerdeydi diye hatırlıyorum. Son sürüme güncelleyin. Bulut tabanlı programlama olayı gelmiş.

İyi akşamlar. Her zaman bilsa ile hallediyordum ama bu sefer bişiler oldu. Yapmıyor ders programı. elince aSc çalışan ve yeni versiyonu olan varsa paylaşabilir mi?

Geri