Aşamalı Devamsızlık yönetimi (ADEY)

Kodla Büyü

ahmet27

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Bugünlerde tüm Şube öğretmenlerinin e-okulda gireceği yeni bir anket. 4 değerlendirme formu var doldurulacak. Çocuğun düşünceleri anketi öğrenciye dağıtılıp öğretmen tarafından modüle girilecek. Diğer 3 form öğretmenin öğrenci hakkındaki görüşleridir.(şube öğrt. kendisi e-okuldan girecek). Öğrencilere dağıtılacak olan anket ektedir. (1. kademe ve 2. kademe soruları farklıdır.)
Not: Öğretmenlerin E-okulda ADEY'e kayıt yapabilmeleri için yönetici şifresiyle giriş yapıp alt kullanıcılara yetkileri verin.
ayrıca "snobian" hocanın paylaşımıda ektedir.

Ekli dosyalar

• cocuğun_düşünceleri.rar
    20.9 KB · Görüntüleme: 1,063
  • ADEY_2.rar
    27.8 KB · Görüntüleme: 753
Bu konu ile alakalı olarak öğretmenleri bilgilendirme görevi bana verildi bende adey klavuzunu kullanarak sunum hazırladım paylaşmak istiyorum burada aam nasıl yapacağımı bilemiyorum dosya ekle gibi bir seçenek yok. yeniyim o yüzden kusura bakmayın.

en altta "Cevap ver" kısmının altında "yeni konu ve cevap yaz" butonu var. "cevap yaz"a tıklarsanız hem mesaj yazar hemde dosya ekleyebilirsiniz.

Adey sunum dosyası ektedir arkadaşlar umaım işinize yarar. :)
Kusura bakmayın ppt kabul etmiyormuş o yüzden raralayıp attım.

Ekli dosyalar

• ADEY.rar
    36.7 KB · Görüntüleme: 1,094
teşekkürler, yarın bununla ilgili bilgilendirme toplantısı yapacaktım ben de..

herkese selamlar
ARkadaşlar ADEY İşlemleri RİDEF ( Risk Değerlendirme Formu) sınıf / şube rehber öğretmenlerine açılmış. Dİğer bölümler aşamalı olarak açılacakmış.
Fakat RİDEF sınıf ya da şube rehber öğretmenlerine açılan modülde KAYDET butonu pasif gözüküyor. Nedeni ne olabilir? Öğretmenlerimiz yaptıkları anketleri bir türlü kaydedemiyorlar.

saldikenver' Alıntı:
herkese selamlar
ARkadaşlar ADEY İşlemleri RİDEF ( Risk Değerlendirme Formu) sınıf / şube rehber öğretmenlerine açılmış. Dİğer bölümler aşamalı olarak açılacakmış.
Fakat RİDEF sınıf ya da şube rehber öğretmenlerine açılan modülde KAYDET butonu pasif gözüküyor. Nedeni ne olabilir? Öğretmenlerimiz yaptıkları anketleri bir türlü kaydedemiyorlar.

bizde de aynı sorun var, kaydet butonu pasif.

teşekkürler paylaşım için... henüz bir haber gelmedi bana bununla ilgili ama eli kulağındadır nasılsa yine bize vurur piyango :)

Bizde de bazı işlemlerde kaydet butonu pasif oluyor. Öğretmen kullanıcı hesaplarında T.C. no kısıtlamasını değiştirdikten sonra açılıyordu. Belik sizinde aynı sorundan olabilir.

Arkadaşlar E-Okulda ADEY İşlemleri modülü yöneticiye açılmış ama öğretmenlere açılmamış. Acaba benim mi gözden kaçırdığım bişey var. Bilgilendirirseniz sevinirim.

Hocam bizde de kayddet butonu aktif değildi müdür yardımcısına söyledim. o sistemi öğretmenlere açtım dedi ondan sonra buton aktif oldu yani bir sıkıntı yok. Ridef doldurabiliyorum şimdi.

arkadaşlar meb uzaktan eğitim sitesine girişi nasıl yapıyoruz? Okulun kullanıcı adı ve şifresini denedim olmadı.

muratbdg' Alıntı:
ronn' Alıntı:
arkadaşlar meb uzaktan eğitim sitesine girişi nasıl yapıyoruz? Okulun kullanıcı adı ve şifresini denedim olmadı.
Kendi mebbis kullanıcı adı ve şifresi ile

okulunkini deniyorum kendiminkini denemiyorum olaya bak :mrgreen:

eyvallah hocam çok sağol

yakopasa' Alıntı:
Hocam bizde de kayddet butonu aktif değildi müdür yardımcısına söyledim. o sistemi öğretmenlere açtım dedi ondan sonra buton aktif oldu yani bir sıkıntı yok. Ridef doldurabiliyorum şimdi.

doldurmada sorun yok hocam sorun kaydet butonunun pasif olması. sizde kaydet aktifmi?

Kaydet butonunun aktif olması için, okul şifresiyle sisteme girip yönetici bölümünden öğretmenlere yetki vermeniz gerekiyor..

aysegul_' Alıntı:
Kaydet butonunun aktif olması için, okul şifresiyle sisteme girip yönetici bölümünden öğretmenlere yetki vermeniz gerekiyor..

zaten dün vermiştim yetkiyi, dün pasifti ama bugun baktım aktif olmuş
demekki aradan 1 gün geçmesi gerekiyormuş

bende tam form oluşturup öğrencilere dağıtayım diyordum, eline sağlık hocam

e okuldan yönetci şifresiyle yönetici modulune girdim ama yetki verme işlemini göremedim yardımcı olabilrmisiniz arkadaşlar? nasıl veriliyor bu yetki verme işi

Geri