Aşağıdaki mesajım için uyarı verilmiş bana

Kodla Büyü

furkanefe

Site Gezgini
Daha önce yazdığımız bu mesaj için forum yöneticileri arkadaşlarım bana uyarı vermişler. Tebrikler..... Eleştiri, özeleştiri,,,, bunları dikkate almalıydınız bence.... Yine hep k endinizi haklı zannediyorsunuz...

Yani arkadaşlar bu kadarsınız... Yine birbirinize mavi boncuk dağıtmışsınız... Biriniz de dememişsiniz ki hocam... Okulunu web sitesini yapmayacaksan, labının düzen ve temizliğini takip etmeyeceksen sen neyin öğretmenisin. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni branşından çık o zaman... Bu branşı sizler ve sizin gibi davrananlar bu hale getiriyor.. Benim görevim değil.. Sen yapma, ben yapma kim yapacak.... Ölürmüsün bunları yapsan.... Çoğu insan branşı olmadığı halde gönüllü yapıyorda sen niye yapmıyorsun.... Ne öğretmenler var...Nice senin gibi öğretmenler var... Sonrada normunuz düşüyor, atamanız olmuyor... Adam şöyle diyor... Bilişim öğretmeni ama dünyadan haberi yok.... Hiçbirşey bilmiyor... Niteliksiz... Beceriksiz diyor... Kendi dalınızı kendiniz kesiyorsunuz... Bir öğretmen bu kadar aciz olabilir mi... Sana 40 tane sınıfı süpür dememiş... Labına,ders işlediğin yere sahip çık, temizliğine düzenine takip et.... Demiş.....
Ne zaman adam oluruz.... Herşey yönetmelikte yazıldığı gibi hareket etmekten kurtulursak...
Unutmayın sizler özel sektörde olsanız yarım saat iş vermezler...Saygılar... Selamlar...

Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar. TÜRK gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir.gazi mustafa kemal atatürk

furkanefe' Alıntı:
Daha önce yazdığımız bu mesaj için forum yöneticileri arkadaşlarım bana uyarı vermişler. Tebrikler..... Eleştiri, özeleştiri,,,, bunları dikkate almalıydınız bence.... Yine hep k endinizi haklı zannediyorsunuz...

Yani arkadaşlar bu kadarsınız... Yine birbirinize mavi boncuk dağıtmışsınız... Biriniz de dememişsiniz ki hocam... Okulunu web sitesini yapmayacaksan, labının düzen ve temizliğini takip etmeyeceksen sen neyin öğretmenisin. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni branşından çık o zaman... Bu branşı sizler ve sizin gibi davrananlar bu hale getiriyor.. Benim görevim değil.. Sen yapma, ben yapma kim yapacak.... Ölürmüsün bunları yapsan.... Çoğu insan branşı olmadığı halde gönüllü yapıyorda sen niye yapmıyorsun.... Ne öğretmenler var...Nice senin gibi öğretmenler var... Sonrada normunuz düşüyor, atamanız olmuyor... Adam şöyle diyor... Bilişim öğretmeni ama dünyadan haberi yok.... Hiçbirşey bilmiyor... Niteliksiz... Beceriksiz diyor... Kendi dalınızı kendiniz kesiyorsunuz... Bir öğretmen bu kadar aciz olabilir mi... Sana 40 tane sınıfı süpür dememiş... Labına,ders işlediğin yere sahip çık, temizliğine düzenine takip et.... Demiş.....
Ne zaman adam oluruz.... Herşey yönetmelikte yazıldığı gibi hareket etmekten kurtulursak...
Unutmayın sizler özel sektörde olsanız yarım saat iş vermezler...Saygılar... Selamlar...

Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar. TÜRK gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir.gazi mustafa kemal atatürk

arkadaşlara çalışkan olmayı tavsiye etmişsin. buraya kadar güzel ve düşüncelerini belirtmekte serbestsin.. ama kırmızıyla yazdığın yeri yazmasaydın.. orası hakaret olur..

uyanığa bak neden sildin son cümleyi. Dürüst ol yazmışsın arkasında dur millette kime hak veriyorsa yazar. Uyarı az olmuş ben olsam bida sokmam seni buraya

Ondan değil ama şu mesajınızdan olabilir.

furkanefe' Alıntı:
Yeni yetme ve kendisini eyalet valisi zanneden meslektaşlarıma sesleniyorum... Kendinizi bu kadar tepelerde görmeyiniz.... Öyle takım elbise giyip elinde sigara ortalıkta gezen tiplere sesleniyorum.... Öyle 3 kuruşa 5 köfte yok... Tipik zihniyetin temsilcilerisiniz... Çalışmadan emek vermeden fedakarlıklar yapmadan bu işler gitmez.... Bu ülke, bu millet fedakar, basiretli, çalışkan kişiler sayesinde ayakta kalmıştır. Ulu önder gazi mustafa kemal ATATÜRK sizin gibi zihniyetlerine gençliğe hitabesinde çok iyi mesajlar vermiştir.... Ben bilgisayar öğretmeniyim diyeceksin.. kurumunun sitesini, ders anlattığın laba da sahip çıkmayacaksın... Müdür en iyisini yapmış, eğer o maddede yazanlara yapmadıysan.... Ve yorumlarıyla sana destek verenler tembellik, atalet yapı içinde, hiçbirşey üretmeyen sadece konuşan(yazan) heykellerden farklı değilsiniz... Ayrıca bu tipler bozuk para çok topladıkları için toplamaya devam edecekler..... Mesleğinizide, branşınızı da ayaklar altına alanlar sizler oldunuz... Toplumun dibine doğru sürükleniyoruz sayenizde..... Sizlere özel sektörde 3 kuruş da vermezler, kapınızın önünde süpürge de vermezler.... Kendinizi eyalet valisin zannetmeyin... Samimiyetle, büyük bir gayretle bu ülke için, bu vatan için, bu çocuklar için çalışacaksınız. Sen müdürüne değil, ülkene, okuluna, velilerine hizmet ediyorsun....Han sen öğretmendin....

furkanefe' Alıntı:

Yani arkadaşlar bu kadarsınız... Yine birbirinize mavi boncuk dağıtmışsınız... Biriniz de dememişsiniz ki hocam... Okulunu web sitesini yapmayacaksan, labının düzen ve temizliğini takip etmeyeceksen sen neyin öğretmenisin. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni branşından çık o zaman... Bu branşı sizler ve sizin gibi davrananlar bu hale getiriyor.. Benim görevim değil.. Sen yapma, ben yapma kim yapacak.... Ölürmüsün bunları yapsan.... Çoğu insan branşı olmadığı halde gönüllü yapıyorda sen niye yapmıyorsun.... Ne öğretmenler var...Nice senin gibi öğretmenler var... Sonrada normunuz düşüyor, atamanız olmuyor... Adam şöyle diyor... Bilişim öğretmeni ama dünyadan haberi yok.... Hiçbirşey bilmiyor... Niteliksiz... Beceriksiz diyor... Kendi dalınızı kendiniz kesiyorsunuz... Bir öğretmen bu kadar aciz olabilir mi... Sana 40 tane sınıfı süpür dememiş... Labına,ders işlediğin yere sahip çık, temizliğine düzenine takip et.... Demiş.....Ne zaman adam oluruz.... Herşey yönetmelikte yazıldığı gibi hareket etmekten kurtulursak...

okulun web sitesini yapmak bilgisayar öğretmeninin işi değil dir, sen ne yaparsan yap istersen bütün okulların sitesini yap. Ama kimseye ahkâm kesme.
Şimdi biz bilişimciler bu yazdıkların yüzünden mi bu haldeyiz. Bak hele :)) Allah aşkına şu yazdıklarına bak yani bunları yapsak şimdi dersimiz bu durumda olmayacaktı öyle mi? Sınıfı ben mi temizleyeceğim. Hoca git istersen bütün okulu temizle ama sen yapıyorsun diye yapmayanları sorgulama çünkü bu bizim işimiz değil. Millete akıl vermeyi bırak, kendi işine bak.

furkanefe' Alıntı:
Unutmayın sizler özel sektörde olsanız yarım saat iş vermezler...

Bu MEB in en büyük yükünü çeken branş bilişimcilerdir ve en çok mağdur edilen branşta bilişimcilerdir. bilişimcilerin tek istediği ya bize ders verin yada idari bir kadro verin yıllarca boşlukta olan saçma sapan formatörlük gibi uygulamanın kalkmasını istiyorlar. bilişimciler kendilerine verilen görevleri fazlasıyla yapıyor. ama dahda fazlasını yap demek yanlış ayrıca özel sektörde olsanız yarım saat iş vermeler demişisin o sadece senin için geçerli

hasari' Alıntı:
Ondan değil ama şu mesajınızdan olabilir.

furkanefe' Alıntı:
Yeni yetme ve kendisini eyalet valisi zanneden meslektaşlarıma sesleniyorum... Kendinizi bu kadar tepelerde görmeyiniz.... Öyle takım elbise giyip elinde sigara ortalıkta gezen tiplere sesleniyorum.... Öyle 3 kuruşa 5 köfte yok... Tipik zihniyetin temsilcilerisiniz... Çalışmadan emek vermeden fedakarlıklar yapmadan bu işler gitmez.... Bu ülke, bu millet fedakar, basiretli, çalışkan kişiler sayesinde ayakta kalmıştır. Ulu önder gazi mustafa kemal ATATÜRK sizin gibi zihniyetlerine gençliğe hitabesinde çok iyi mesajlar vermiştir.... Ben bilgisayar öğretmeniyim diyeceksin.. kurumunun sitesini, ders anlattığın laba da sahip çıkmayacaksın... Müdür en iyisini yapmış, eğer o maddede yazanlara yapmadıysan.... Ve yorumlarıyla sana destek verenler tembellik, atalet yapı içinde, hiçbirşey üretmeyen sadece konuşan(yazan) heykellerden farklı değilsiniz... Ayrıca bu tipler bozuk para çok topladıkları için toplamaya devam edecekler..... Mesleğinizide, branşınızı da ayaklar altına alanlar sizler oldunuz... Toplumun dibine doğru sürükleniyoruz sayenizde..... Sizlere özel sektörde 3 kuruş da vermezler, kapınızın önünde süpürge de vermezler.... Kendinizi eyalet valisin zannetmeyin... Samimiyetle, büyük bir gayretle bu ülke için, bu vatan için, bu çocuklar için çalışacaksınız. Sen müdürüne değil, ülkene, okuluna, velilerine hizmet ediyorsun....Han sen öğretmendin....

Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK'ü hatalı yazdığı için uyarı verilmesi ağır olmuş. Çoğumuz ister, istemez bu tür yazım hataları yapıyoruz.

bencede uyarı cezası yanlış olmuş ...! bu ne branş olduğu belli olmayan arkadaş forumdan süresiz uzaklaştırılmalıdır bence...!!!

ifadeler ağır ama şuda bir gerçek forumda devamlı şikayet dinliyoruz bana müdür şöyle dedi böyle dedi bu benim görevim değil şunu yapmak zorundamıyım bunu yapmak zorundamıyım birde arkadaşlar malesef teknik anlamda sorulan sorular bir bt cinin sormaması gereken basitlikte bazıları şimdi bir sürü yazı yazan olur girme okuma diye girmiyorum zaten çoğu zaman eski tadı yok forumun kusura bakmasın kimse...

furkanefe hocam; imzanızdan bir ticaret lisesinde muhasebe finansman öğretmeni olduğunuz görülüyor.

İlköğretim okullarında görev yapan bilişim teknolojileri öğretmenlerini anlamanız çok zor.
Her dönem başında ders saatimiz ne olacak? Norm fazlası mıyız? Formatörlüğümüz onaylandı mı ? Onaylanmadı mı? bir sürü cevapsız soru ile karşılaşıyor, yıl içerisinde defalarca okul değiştirenlerimiz oluyor. Üstüne geçen binyıldan kalma despot zihniyetteki problemli müdürlerin yönettiği okullarda görev yapanlarımız var.
Meslek liselerindeki branş öğretmenlerinin de sorunları var ama ilköğretimdeki bilişim öğretmenlerine göre şartlar çok daha olumlu.

Öğretmen maaşlarını yeterli bulduğunuz , az diyenlere sitem ettiğiniz mesajlarınız vardı.
Meslek lisesinde ek dersle birlikte elinize ne kadar para geçtiğini, evinize çift maaş girip girmediğini , oturduğunuz eve kira verip vermediğinizi bilmiyorum.
Tüm öğretmenlerin evine çift maaş girmiyor. Sadece maaş karşılığı derse girip 1750 TL alıp kirada oturan da var. Karı koca ek dersle birlikte 6000 TL ye yakın alan meslek öğretmenleri de var.

Nasrettin hoca hesabı... damdan düşeni anlamak için damdan düşmen ve canın acıması lazım hocam... Kimse sizin söylediklerinizi yapmaktan gocunmuyor ama bilişim teknolojileri öğretmenleri genel anlamda haksızlığa maruz kalıyor... Anlayacağınız dilden şu; Muhasebe öğretmenine okulun maaş işleri ve gelir gider işlerini yaptırtabilirmisiniz hemde karşılıksız... Kaldı ki ticaret meslek liselerinde çoğu norm fazlası...

Bu mesaja uyarı verildiğine göre eminim o inci sözlük tarzı @2'ye laf sokmalı komiklik yapmaya çalışılan resimli mesajlara da uyarı verilmiştir.

Bazen burası bir liseli forumu mu yoksa öğretmen forumu mu karıştırıyorum.

Geri