artık pc oyunları oynamıyorum..!

Kodla Büyü

cakkoyun

Aktif Üye
arkadaşlar artık oyun oynamıyorum. sanki zamanım boşa geçiyomuş gibi geliyo. bi oturuyosun 6 7 saat başından kalkmıyosun. ömründen gidiyo. siz ne düşünüyosunuz bu konuda?

tabi arkadaşım.. oyun oynayacağına oyun programı yap.. sana kazandırdıkları daha fazla olur..
oyun oynamakla geçen zamana yazık..

Bu görüşlerinizin oyundan oyuna ve kişiden kişiye değişeceği kansıındayım. Mesela ben işim oldumu. Oynamıyorum canımm sıkkın olduğu ve kafa dağıtmam gereken zamanlarda oynuyorum. Bir nevi deşarj olmak için kullanıyorum.

Herkes tercihleri doğrultusunda yaşar ve ona göre hayat akışı şekillenir. Tercihlere saygı duyalım ve geriye çekilelim :)
Ben mi? Ben bazen ipin ucunu kaçırıyorum ne yazık ki...

Oyunsuz olmaz arkadaşlar.En iyi programcılara bakın hepsi oyun tutkunudur.Oyunları sevmeyen bilgisayarı sevemez ve sadece iş olarak görür. Ama bilgisayarda eğlenceyide yaşayan mesleği hobi olarak görür. :+1:

Oyun oynayınız ama OYUNa gelmeyiniz.

bende oyun oynarım ama basit oyunları, kelime bulma oyunu gibi oyunlar.
:idea:

30 yıllık menajerlik kariyeri mi olur leynnn. Aynı süreçte oyunu programlamaya uğraşsam fm 2014 ü ben çıkartacaktım :roll: Ama yine kurdum oynuyorum. Tedavi olmam lazım...

serdemir' Alıntı:
30 yıllık menajerlik kariyeri mi olur leynnn. Aynı süreçte oyunu programlamaya uğraşsam fm 2014 ü ben çıkartacaktım :roll: Ama yine kurdum oynuyorum. Tedavi olmam lazım...
Hocam 50 yılda olur..FM bu deli eder adamı..Bende aynı dertten müzdaribim

yas 30u gecince bide cocuk olunca ister istemez bırakıyosun, eskisi gibi olmuyo. Yeni çıkan oyunları indirip kursam bile 1-2 bölüm oynayıp kaldırıyorum. Yıllardır vazgecemediğim tek oyun pes hele bide exteme yamasıyla tadından yenmiyor... Epey bi zamandır masaustunu yenileyip şöyle su soğutmalı bi sistem kurma hayalim vardı, oyun oynamadığım için rafa kaldırdım...

Yaş büyüyüp çoluk çocuğa karışınca oyunların bilgisayarda kapladığı alan giderek küçülüyor. İndirip bi ara oynarım dediğin oyunları bile örümcek ağları kaplıyor.

cakkoyun' Alıntı:
arkadaşlar artık oyun oynamıyorum. sanki zamanım boşa geçiyomuş gibi geliyo. bi oturuyosun 6 7 saat başından kalkmıyosun. ömründen gidiyo. siz ne düşünüyosunuz bu konuda?

bilgisayarla tanıştığım andan beri düşüncem bu zaten.

Bilgisayar'a karşı oynadığım oyunları sevmiyorum. Canlı biriyle oynamak çok daha zevkli. Bkz: Pes 2013

android oyunlardan kelimelik ve 2048 oyunu gunde 1 saatimi aliyor

candy crush saga dünyanın en çok kazandıran oyunudur. ABD de borsaya açıldı ve borsaya 8 milyar dolarlık giriş yapıldı. dandirirk bir oyunun üretime katkısına bakın bu oyunu dünyada 300 milyon oynayanı var.

yaşım 40.bu oyunlar beni programciliga yöneltti seneye üniversiteye başlıyorum.bu işi ogrenmem lazim

serdemir' Alıntı:
:lol: hocam adıma stadyum bile yaptılar, oynanmaz mı şimdi bu oyun. :p

cakkoyun' Alıntı:
aynen katılıyorum.

Ben oyun bağımlılığını çok tehlikeli birşey olarak görmüyorum.Hayatımda sabahlara kadar oyun oynadığım zamanlarda oldu,aylardır hiç oyun oynayamadığım zamanlarda.Yapacak önemli işlerim olduğunda,oyun oynamak aklıma bile gelmiyor ama boş vakitlerimde iyi vakit geçirebiliyorum oyunlarla.

volkan151' Alıntı:
serdemir' Alıntı:
Hocam 50 yılda olur..FM bu deli eder adamı..Bende aynı dertten müzdaribim
bende sizdenim 1999tan beri her sene yeni çıkanını alıp oynuyorum. farklı tazlarda çok oynuyordum ama hepsinden kurturdum ama fmden kurtulamadım :)

medieval 2 ye takılıp kaldım bende...Bazen uzun süre bakmıyorum ondan sonra bir açıyorum cihad felan savaşlar imamlar ajanlar assasinler yok.Oynamadan olmuyor canı istiyor insanın.1 Haftadır oynamıyorum.

soouuk' Alıntı:
Ben oyun bağımlılığını çok tehlikeli birşey olarak görmüyorum.Hayatımda sabahlara kadar oyun oynadığım zamanlarda oldu,aylardır hiç oyun oynayamadığım zamanlarda.Yapacak önemli işlerim olduğunda,oyun oynamak aklıma bile gelmiyor ama boş vakitlerimde iyi vakit geçirebiliyorum oyunlarla.
Aynen, ancak onlayn oyun oynamaya başlarsak o zaman iş yaş.
8 ay ogame
1 yıl sürekli farmville
oynamışlığım var. şu an can sıkıntısına oynuyorum. en iyisi bilgisayara karşı.

pes vazgeçilmez oldu. bende

en çok bağımlılık yapan travian olmuştu online kötü oluyor...

zaten hiç oynamadım. hiç de sevmem. aslında bilgisayardan nefret eder oldum işim olmasa bilgisayarı bile açmıyorum.

COD ve BF serilerinin hastasıyım.
Bir de Assasain Creed 4 Black Flag bağımlısı oldum o kadar . . .

:puhaha:

zamanında oyun oynayarak geçirdiğim vakte acıyorum. laa ne yapıyorum oyun oynadıktan sonra elimde hiçbir şey yok dedim ve tüm oyunları sildim tövbe ettim :roll:

Geri