Artık Driver Arama Derdine Son!

Kodla Büyü

karinca_52

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Biraz sonra indireceğiniz CD içerisinde yaklaşık 25.000 adet sürücü bulunmaktadır.
Birçoğumuz internette saatlerce sürücü ararız ancak bulamayız yaeski bir cihaz için arıyoruzdur yâda ücretlidir . İşte bu ISO imaj CDsi ile bu Dertlerden kurtulacaksınız.

-Sürücüler in, Sony, panasonic, toshiba, intel, nvidia, ati, soundmaxla, 3com ve daha bir çok marka mevcuttur.
— Dosya Zip’de çıkarıldıktan sonra yaklaşık 600 BM’dir.
— Bütün içeriği Bir CD ye yazdırın,
— Driver ihtiyacınız olduğu zaman Uyarı ekranı gelince Bir usb yâdadonanım yüklediğimizde Sürücüyü Yükle ekranı gelince Bu CD yi takınotomatik olarak arayıp bulacaktır PC’niz.
— Veyahut CD den Bul Deyin.

http://rapidshare.com/files/93177045/TD ... DM.tar.001
http://rapidshare.com/files/93186042/TD ... DM.tar.002

alıntıdır

Hocam eğer öyleyse yaşadık paylaşım için tşkler hemen indiriyorum.

çok ilginç ya bu konu B.LEVERKUSEN- GALASARAY
maçından bile daha az ilgi gördü ..... halbuki biz bilgisayarcıyız bunlar lazım bize ilginç

karinca_52' Alıntı:
maçından bile daha az ilgi gördü ..... halbuki biz bilgisayarcıyız bunlar lazım bize ilginç

yeni farkettim çok sağolasın emeğine sağlık

karinca_52' Alıntı:

:D :D Yorumunuz çok iyi ya çok güldüm...ama hocam her an bilgisayarla ilgili bişiler yaparak yaşayamayız ki di mi ama :)

sayın hocam birinciyi indirdim ama bilgisayar indirilen dosyayı tanımadı.Birlikte açta winrarla açmaya çalıştım onda da hata verdi .Neden olbilir?

karinca_52' Alıntı:

Rapide koyarsanız dosyayı ancak bu kadar ilgi görür hocam Yine de sağolun

çok teşekkür ederiz gerçekten eski driver bulmak çok zaman alıyordu umarım işe yarar.Eğer mümkünse vista için de bulan varsa paylaşırsa minettar kalacağız.Ellerinize emeğinize sağlık

arkadas yazmıs ama nasıl yapılacagını yazmayı unutmus arkadaslar ındırdııgnız dosyaların sonunda 001 ve 002 goruyorsunuz bunları sılın ve rar ıle acın gerısı zaten kolay bılıyorsunuz

Merhaba arkadaşlar
ben önce victa formatı attım home basic ten ekran ve ses kartlarını tanımadığı için yükleyemedim
sonra xp kurdum şimdide ses kartınız tanımaz oldu driver ini indireceğim ekran kartını yakmıştım şimdikinin markasını modelini bilmiyorum
kasa açık ama ordaki simlerden bişey çkmadı
bu bilgilere bakarak bana kim yardımcı olur
help please :(

Processor 1 (ID = 0)
Number of cores 1 (max 1)
Number of threads 2 (max 2)
Name Intel Pentium 4 531
Codename Prescott
Specification Intel(R) Pentium(R) 4 CPU 3.00GHz
Package Socket 775 LGA (platform ID = 4h)
CPUID F.4.1
Extended CPUID F.4
Core Stepping E0
Technology 90 nm
Core Speed 3000.5 MHz (15.0 x 200.0 MHz)
Rated Bus speed 800.1 MHz
Stock frequency 3000 MHz
Instructions sets MMX, SSE, SSE2, SSE3, EM64T
L1 Data cache 16 KBytes, 8-way set associative, 64-byte line size
Trace cache 12 Kuops, 8-way set associative
L2 cache 1024 KBytes, 8-way set associative, 64-byte line size
FID/VID Control no
Features

Rapide koyarsanız dosyayı ancak bu kadar ilgi görür hocam Yine de sağolun[/quote]

hocam sende tşkr edeceğine dediğne bak ...ya hiç bu link verilneseydi nasıl olacaktı böyle güzel bir arşivin

bazı arkadaşlar sanırım inen dosyaları açamamışlar... açamayan arkadaş için görmeleri için ayrıntılı bilgi veriyorum ...

önce gönderdiğim dosyayı indirin (4. sayfada)

sonra inen dosyaları bu programla birleştirin ....sonra winrar ile açın kolay gelsin

kardeş ne diyorsun anlamış değilim inanki
ben onu programla çıkarttım eğer bana diyorsan tabiki
ben yardım istiyorum arşiv deil ok ;)

karinca_52' Alıntı:
Biraz sonra indireceğiniz CD içerisinde yaklaşık 25.000 adet sürücü bulunmaktadır.
Birçoğumuz internette saatlerce sürücü ararız ancak bulamayız yaeski bir cihaz için arıyoruzdur yâda ücretlidir . İşte bu ISO imaj CDsi ile bu Dertlerden kurtulacaksınız.

-Sürücüler in, Sony, panasonic, toshiba, intel, nvidia, ati, soundmaxla, 3com ve daha bir çok marka mevcuttur.
— Dosya Zip’de çıkarıldıktan sonra yaklaşık 600 BM’dir.
— Bütün içeriği Bir CD ye yazdırın,
— Driver ihtiyacınız olduğu zaman Uyarı ekranı gelince Bir usb yâdadonanım yüklediğimizde Sürücüyü Yükle ekranı gelince Bu CD yi takınotomatik olarak arayıp bulacaktır PC’niz.
— Veyahut CD den Bul Deyin.

http://rapidshare.com/files/93177045/TD ... DM.tar.001
http://rapidshare.com/files/93186042/TD ... DM.tar.002

alıntıdır

Realtek RTL8168/8111 PCI-E Ethernet Adapter driveri varmı acaba.
yukardakini indirmeye çalışıyorum inmiyor yardımcı olursanız sevinirim.

Geri