Artık BT sınıflarıda kapatılıyor Sonumuz ne?

Kodla Büyü

Kara Kule 61

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar yeğitek bir yandan çalışmaları devam ettiriyor (!) labların kapatılmasına karşıyız diyor,ama alttan kapatabilirsiniz yada kütüphane ile birleştirebilirsiniz diyor.
.Bari okullara sınıfları kapatamazsınız diye bir yazı yolla o da yok.Sınıflar kaldırılınca BT dersi nerde işlenecek belli değil.BT dersi için en büyük tehlike sınıfların kaldırılması.

sınıflar da kaldırılırsa, bilgisayarı gördüğümüz yere sereriz minderi artık. müdür odası mı olur, yardımcısının odası mı orasını bilemem... :)

benim bt sınıfım var bilgisayar yoktu,müdür bugün bana senin bt yi sınıf yaptım dedi...bende sadece güldümmmm :puhaha: :puhaha: :puhaha: :puhaha:

walla bendede sınıf vardı ama harabe mi dersin ne dersin bilmem 2003 yılından kalma bilgisayarlar toz duman bir yer şimdi diğer binada olacağım için o da olmayacak buu gün müdürle konuştum o da benimle ilgili birşey bilmiyor ders verecekler galiba bakalım hayırlısı dedim

anadolu_bote' Alıntı:
Böyle sessiz durarak yarın bir bakmışız öğretmen değiliz. Hadi geçmiş olsun.
bu ülkede bişeylere tepki verince dımdızlak ortada kalın...ben artık gülüp geçiyorum,bakanı bugün dinlediğimizde sanki hiç sıkıntı yok herşey yolunda olanlarda sendikaların ve bazı kesimlerin uydurmasıymış....

Geri