ARTIK AÇIKLANSIN EŞ DURUMU....

Kodla Büyü

confrere

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Birçoğumuz bilgisayar başında ikgm nin sitesinde F5 e basıyoruz belki de şu an .. :)...

Ama her sonuç açıklanma döneminde de bu yapılmaz ki, bekletilmez ki bu kadar insanlar....

Tayin bekleyen herkesin hakkında hayırlısı olsun arkadaşlar....

Dünden beri siteye girip bakmaktan bıktım, usandım. BTR görevi isteyeceğim sonuca göre. 22si başvuru için son. İlişik kesme de yetişmiyo zaten nasıl olacak hiç bilmiyorum. Sürekli stress bizim durumlar ya :(

VALLAH BENDE DELİ OLCAMM gece kalkıp baktım o kadar yani çok stresliyim inş bi an önce açıklanır ya

arkadaşlar konya merkezdeki okullardan hangileri doldu? konyaya başvuran arkadaşlar, başvuru ekranındaki listeyi img olarak atabirlermi? çok önemli, lütfen.

çıktı da ara tatil girmeden kararnameler gelir mi sizce arkadaşlar. aksi takdirde vekalet vermem gerekecek. şu an da bekliyoruz değil mi yapacak bir şey var mı acaba.

Umarım kararnameler erkenden gelir de ilk BTR başvuru dönemini kaçırmam. :?

hocam kolaylık yaparlar il kordinatörlerini arayın konuşun derim ben oyle yaptım bitiyormuş süresi ama siz gelin alırız başvurunuzu dediler

ben de il koordinatörümle görüştüm pazartesiye bekleyecek başvurumu. Umarım kararnameler pazartesiye çıkar. Çıkıp çıkmadığını nasıl öğreneceğiz peki?

ile bağlı iseniz ilden ilçeye bağlı iseniz ilçeden yani mebden kararnameyi kendiniz gidip alabilirsiniz hocam ben inş kendim alıp yapcam

Kararnameler gelmiş milli eğitim müdürlüklerine. Göreve pazartesiden önce başlabilir mi acaba?

Geri