Arkadaşlar Wifi Şifrelerine ihtiyacım var?

Kodla Büyü
öyle birşifre yok ki. milli eğitim bakanlığı şifreler budur diye bir bilgi şimdiye kadar göndermedi ama hacker sevyesindeki öğrenciler çözmüş olayı ve hertürlü kullanıyorlar.

öyle birşifre yok ki. milli eğitim bakanlığı şifreler budur diye bir bilgi şimdiye kadar göndermedi ama hacker sevyesindeki öğrenciler çözmüş olayı ve hertürlü kullanıyorlar.
Nasıl oluyor hocam bir türlü mantığını çözemedim. Tahtalarda kabolu nette sıkıntı var onu wi-fi bağlanmayı düşünüyoruz? Eğer bakanlık wi-fi paylaşmıyorsa tahtalar nasıl bağlanacaktır?

Nasıl oluyor hocam bir türlü mantığını çözemedim. Tahtalarda kabolu nette sıkıntı var onu wi-fi bağlanmayı düşünüyoruz? Eğer bakanlık wi-fi paylaşmıyorsa tahtalar nasıl bağlanacaktır?
okuldaki access point ve wifi ağının amacı hiçbir zaman tahtaların ya da başka bilgisayarların bağlanması olmadı, sadece tabletler için var bu sistem. teoride.

Bütün öğrenciler biliyor şifreyi, internetten bulmuşlar. Öğrencilerin hepsi telefonla internete bağlanıyor, ama: "Hiçbir yere girmiyor" diye de beğenmiyorlar.

Geri