Arkadaşlar örnek dilekçe lazım ve başka ilçede görev...

Kodla Büyü
Arkadaşlar görevlendirme yazısının 4. maddesinde eğer ilçe kontenjanı dolmadı ise başka ilçelerden görevlendirme yapılacağı ve görevini kadrosunun bulunduğu okuldan yürüteceği söyleniyor.Bu durumda ben başka bir ilçede görev alırsam görevi kendi okulumda yürüteceğim bunu anladım.Okulda başka bir işle uğraşacak mıyım ?Örnek okul formatörü olduğum için haftada 7 saat derse giriyorum.Eğitici olarak görevlendirildikten sonra bu dersler ne olacak ....

Şimdiden teşekkürler....

kendi ilçemde kontejan yok..başka ilçede görevlendirileceğim.Görevlendirme üst yasısını okuduysanız 4.maddede başka ilçede görev alacak eğiticilerin mağdur olmaması için görevini kendi bulunduğu okuldan yöneteceği ve ayda 1 kez emrine verilen okulları denetleyeceği yazıyor.Bu durumda ben görevi kendi okulumdan yürütürsem .Okulumda başka bir işle uğraşacak mıyım ?Eğiticilik dışında....

Okulda değil ilçede görevlendirilecek olmamız lazım. Okuldan bahsedilmiyor yazıda, kaldı ki okulda bu işler yürümez. İlçe-il milli eğitim müdürlüklerinde olursunuz.

4. Maddede eğer o ilçeden 50 üzerinde alanlar içinde istekli yoksa ve kadro boş kaldıysa başka ilçelerden 50 üzerinde alanlar arasından birinin görevlendirileceği ve bu kimsenin de görevini kadrosunun bulunduğu ilçeden yürüteceği, ayda bir sefer de görevlendirildiği ilçeye gitmesi gerektiği yazıyor...

Orada sorumlu olduğu okullara ayda en az bir kez gitmek koşuluyla gibi bir ifade var. Bakan onayında, her 30 okula bir eğitici olmak üzere görevlendirmeleri yapın diye bir şey de yazılı. Öyleyse şu sonuç çıkıyor sanırım: Eğiticilerin sorumlu olacakları belli okullar olacak. Oralara ayda en az bir kez uğraması gerekebilir.

arkadaşlar benim durumum aynen böyle bulunduğum ilçede kontenjan doluyor. ben şimdi merkez ilçeye görevlendirilisem yine ilçe milli eğtimin personelimi olcam yoksa merkez ilçenin personelimi. yada okulumdanmı görevleri takip edeceğim?

Hocam dün il kordinatörü egitekle görüştü ...yazı öyle demese bile nerede görevlendirildiysen oraya gideceğini söylediler...

gitme doğrudur ama bencede ayda 1 defa okul ziyareti sadece.ama bakacak olursanız normalde şu anki eğiticilerde ayda 1 defa okuları ziyaret etmek zorundalar.
bgün öğleden sonra konuyla ilgilenen şube müd. yanına gideceğim ve durumu soracağım.formatör olarak başka ilçede görev alırsam o ilçede mi yatıp kalkmam gerekli.yoksa merkezde(merkezde bir okulda görevliyim bu arada)kalıp ayda bir gitsem olurmu.tabi onlar ne dicek bakalım

Ben de merkez okulda çalışıyorum ilçeye görevlendirmeye çalıştılar 4. maddeden bahsettim ilçeye gitmek zorundasın dediler yolluk olayını sordum yolluk vermiyoruz dediler bende görevi kabul etmedim....

Düzeltme

arkadaşlar yazım üzerine okulumda görevli eğitici arkadaşlar .sitem oldu.okula gelmişler.fakat ben okulda olmadığım süre içerisinde gelmişler,müdürle görüşmelerini ve gerekli işlemleri yapmışlar.kendilerinden özür dilerim.
formatör olmadığım için beni göremediler yani.

Geri