arkadaşlar müdür planları imzalamıyor.

Kodla Büyü
hangi plandan bahsediyorsunuz hocam? bildiğim kadarıyla Klavuz kitabı olan derslerde plan yapmaya gerek yok....

sorun gördüğü kısımları size bildirmesi lazım. Düzeltip tekrar imzaya götüreceksiniz. Sorunun ne olduğunu sordunuz mu ?

serdengecti' Alıntı:
sorun gördüğü kısımları size bildirmesi lazım. Düzeltip tekrar imzaya götüreceksiniz. Sorunun ne olduğunu sordunuz mu ?
birşey bildirseler neyse birşeyde bildirmiyor.sadece imzalamıyor.

Olurmu öyle saçma iş dilekçe yazmayıdamı bilmiyorsun hocam yaz bir dilekçe imzalamasında göreyim !!!

Eğer imzalamıyorsa bir sebebi vardır eğer siz o sebebi sormuyorsanız sorun sizde diyorum.

kalemine 50 tl sıkışmış hocam onu çıkar kalem yazmaya başlar :mrgreen:

böyle koltuğunun müdürü olan şahıslar yok mu
yaz boyu yatarlar ek dersleri yerler
ondan sonra okul açılınca kargaşada
velilere rezil olur ordan burdan fırça yerler gelip suçu öğretmene atarlar yetmezmiş gibide affffffra tafra yaparlar ipneler.

aakcakaza' Alıntı:
ahmet991' Alıntı:
serdengecti' Alıntı:

Hocam o nasıl iş öyle? Müdür ne içtiyse versin bizde içelim ondan :D
ben de istiyorum, benden habersiz içmeyin arkadaşım :puhaha:

hocam imzalatma gibi bi derdiniz neden var onu anlamadım. müdür yardımcısının bilgisayarına yada müdürün bilgisayarına kopyalamanız yeterli. :wink:

hocam gelen müfettiş ön sayfalarda niye paraf yok diyo, sen bilgisayara at diyosun :D Hocam şu planı merak ettim, gönderme şansın varsa inceleyelim..

Hocam camiada yenisin galiba idare istemeden planları sen götürmüşsün hemen , dur bakalım müdür yardımcısı arkadaşlar planları getirin desin hele sende götürürsün ne acelen var

omd' Alıntı:
aakcakaza' Alıntı:
ahmet991' Alıntı:
serdengecti' Alıntı:

Hocam o nasıl iş öyle? Müdür ne içtiyse versin bizde içelim ondan :D
ben de istiyorum, benden habersiz içmeyin arkadaşım :puhaha:
bende... bende....

La havle, olur ya, bir-iki şeye dikkat etmemişindir, imzalamaz ama hatanı sana gösterecek ki düzeltebilesin...

Ya da planını kontrol et, müfettişlere git, müdürü şikayet etmeden, nasıl olmuş diye sor..., yada idareye bir dilekçe ver, "ben okulunuzun BT öğretmeni Ali VELİ, 2012-2013 E.ö. yılı yıllık ünite planım ektedir. Gereğini arz ederim", yada iadeli tahattütlü mektupla dilekçeyi yaz...

İmzalamasın arkadaşım. Bir Cd'ye kaydet, sakla. Müfettiş falan, soran olursa kağıt israfını önlemek için cd'ye kayrettim dersin.

bu şekilde konu açıp cevap vermeme çok yanlış.
burda birsürü meslektaşımız cevap yazıyor ama konuyu açan arkadaş net konuşmuyor ve cevap vermiyor.

Geri