Arkadaşlar MEBBİS'den süpriz var!

Kodla Büyü

caylakcekirge

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Süper Üye

Ekli dosyalar

• MEBBİS_Tahminimce 24 Kasım.png
    MEBBİS_Tahminimce 24 Kasım.png
    113 KB · Görüntüleme: 6,218
Bence 24 Kasımda okulları öğretmenleri öğrencileri marabaları toplu halde satacaklar :mrgreen:

panel değişecektir...öğretmene soğuk su.süslü kelimeler :++:

boşuna hiiiç mi hiç heveslenmeyin dostlar Arkadaşım güzel demiş soğuk su ve süslü kelimeler ,

çok çok öğretmenlerin fotoğraflarıdan oluşan bir tasarım yaparlar ama oda hayal işte :D

bakan beyin sms atıp 24 kasım öğretmenler gününü kutlaması pahalıya gelmiş olmalı ondan dolayı dikkati oraya çekip "Öğretmenler Gününüz Kutlu olsun Öğretmenlerim" diyecek bence

hani bi video gönderirlerde sonunda yüksek sesle bişey çıkar korkuturlar ya adamı hah işte ondan bence korkutacaklar.. her defasında yiyorsunuz sizde :p

İnanın öğretmene yararı olacak bişey yapabileceklerine inanmıyorum... Süslü sözler yazılır sitelerden, meclis kürsüsünden... Aynı gün 1 maaş ikramiye söylemi medyaya servis edilir...
Hafta sonu kursların ekdersi 2 katına çıkarılması onaylanır sanki herkese bişey verilmiş gibi servis edilir...

Amaan bende oturmuş burda yazıyorum...

Vallahi bana eğitim sisteminin göbeğine atılmak üzere olan bir bomba geri sayımı gibi geldi.

Bir defa da yanıltın be... :p

Kaynak sayfa: https://mebbis.meb.gov.tr/cokyakinda/coming.html
Kod:
/*----------------------------------------------------*/
/* Final Countdown Settings
------------------------------------------------------ */
	var finalDate = '2014/11/24';

$('div#counter').countdown(finalDate)
   	.on('update.countdown', function(event) {

$(this).html(event.strftime('<span>%D <em>gün</em></span>' + 
   										 	 '<span>%H <em>saat</em></span>' + 
   										 	 '<span>%M <em>dakika</em></span>' +
   										 	 '<span>%S <em>saniye</em></span>'));

});
in https://mebbis.meb.gov.tr/cokyakinda/js/init.js at line 79

aradım ama geri sayım bitince ne olacağını yazmamışlar :)

Mebbis in diğer ie dışındaki tarayicilara desteği tam değildi. Muhtemelen e okul gibi % 100 uyumlu olacak diğer tarayıcılara

Yine "agam bizimlen eğlenir herhal" tarzı öğretmene zerre faydası olmayacak bir iş.

bence meb sosyal ekonomik kültürel açıdan öğretmenlerine gereken önemi yeterince vermeyen bir kurum.öğretmenleri çoğunlukla kötü şaşırttı bu zamana kadar.arkadaşlar hep olumsuz bakmışlar olaya.ben pembe çizgide bakacam.bu bakanla bu musteşar öğretmen imajı için biraz daha iyiydiler sanki (gibi gibi gibi )
bu uygulamayla meb ya kendini madara eder.ya da vaybe dedirttirir.

Öğretmenlere 3600 ile 4800 arası ek gösterge verecekler 10 gün boyunca da acaba kaç versek diye tartışacaklar.
Bütün haberlerde öğretmenlere zam vb haberler çıkacak sonra millet de her 24 kasımda zam alıyoruz zannedecek. onun geri sayımı..

İyi bişey olsa meb.gov.tr anasayfada sayardı boşuna ümitlenmeyin :) mebbis ekranında sayıyor. Mebbis yazılımında güncelleme olur muhtemelen.

Geri