Arkadaşlar Meb sunucularında bir sorun varmı

Kodla Büyü

dsa

Site Gezgini
MEB adresinden okul web sayfalarından herhangi bir ilin veya okulun adresine girsem bilgisayarımdan Service Unavailable HTTP Error 503. The service is unavailable. hatası alıyorum..
Bilgisayarımdamı sorun var sunuculardamı ...

Web sayfamı günceledim Filezilla ile yükledim aynı hatayı alıyorum.Sinir oldum. Hala düzelmediiii...Nezaman en gec düzelirkii

Şimdi okulun sitesi açılmıyor hocam diyen diğer öğrenci ve öğretmenlerimize durumu en iyi nasıl açıklarız
"Meb in sunucularda sorun var meb k12 adresini kullanan okulların hiç birinin sitesi açılmıyor."

bizde de aynı sorun var hocam site açılmıyor ve ftp ye dosya aktaramıyorum. Bu durum bizim okulda bikaç haftadan beri aynı :sleep:

çok sık olmaya başladı bu durum :? meb buna bir çözüm bulmalı. server larda sıkıntı var sürekli :!:

zech' Alıntı:
Şimdi okulun sitesi açılmıyor hocam diyen diğer öğrenci ve öğretmenlerimize durumu en iyi nasıl açıklarız
"Meb in sunucularda sorun var meb k12 adresini kullanan okulların hiç birinin sitesi açılmıyor."
evet anlamamakta ısrar eden öğretmenlerimizde benden biliyorlardı, site açılmıyor, niye hoca hanım, bu sene yeni okula hemen .k12 li alan aldık da böyle sıkıntılardan kurtuldum. 8)

Valla bugun yaşadım bu sorunu yoksa sıkıntı çekmiyordum..Nezaman düzelir bakalım,

Geri