Arkadaşlar Ethica Sigorta Hakkında Bilgisi Olan Var Mı?

Kodla Büyü

pisagorean

Süper Üye
Süper Üye
Araç sigortası için uygun fiyat verdiler. Bu şirketle çalışan, kaza sonucunda deneyim yaşayan var mı?

yeni yapılanma aşamasında olan bir şirketmiş çok yerde anlaşmalı servis bulamayabilirmişiz sigortacım öyle söyledi. hatta sigorta yaptıracak acente bile zor bulunuyo dedi.
Ama yatırımcısı Türk'müş keşke gelişse yaygınlaşsa da paramız yabancılara gitmese.

fmg66' Alıntı:
yeni yapılanma aşamasında olan bir şirketmiş çok yerde anlaşmalı servis bulamayabilirmişiz sigortacım öyle söyledi. hatta sigorta yaptıracak acente bile zor bulunuyo dedi.
Ama yatırımcısı Türk'müş keşke gelişse yaygınlaşsa da paramız yabancılara gitmese.
Valla hocam sonuçta trafik sigortası evraktan ibaret. Sigorta yapıldı mı yapıldı. En uygun fiyatı verene yaptırırım. 630 lira diyor diğerleri bunlar 400 diyo.

hocam sadece evrak olarak düşünmeyin Allah göstermesin kaza sonrası sigortası ile exper konusunda sıkıntı yaşayan mağdur olanlar var ama fark çokmuş tercih edilebilir

Trafik sigortaları devlet güvencesi altında olan sigortalardır. Kasko konuk gibi değildir. Zaten trafik sigortasını şirketler kendi sisteminden kesmezler tramer isimli ortak bir sistemden keserler. Ödemesi peşin yapıldığı için kaza sonrası kimse dönüp poliçeniz ödenmemiş diyemez. Zaten siz poliçenizi elinize alınca mutlaka tramerden girip bilgilerinizi kontrol edin. Eğer bilgilerinizde hata yoksa sigorta şirketinin adı önemli değil.

Hocam ben geçen ay yaptırdım. En düşük 520 çıktı burada 367 tl ye yaptırdım.

ben de kaskomu ethicadan yaptırdım bir kaç gün önce. sigortacı kişi tanıdığım ve ethica'nın gayet iyi olduğunu söyledi. zaten özel hastaneleri filan da var bu şirketin, bir sorun yaşatmazlar herhalde..

Ben de yaptırdım arkadaşlar. Eski sigortacım trafik sigortasına 630 lira, kaskoya 1000 lira çekti. Ethica ikisine birden 1100 lira fiyat verdi. Kazasız belasız günler dilerim. Görüşleriniz için de teşekkür ederim.

Geri