Arkadaşlar Elinde Legal XP Olan Var mı?

Kodla Büyü

salla81

Site Gezgini
Okuldaki bilgisayara format attım. Aslında orjinal cd ama sürekli etkinleştirme istiyo ve yapamıyorum.
Sitede verilen legal xp leri denedim olmadı. Ev de internet olmadığı için okulda fazla araştırılmıyor.
Windows xp home sp2 yüklü. Yardımcı olursanız sevinirim.

Bende bunu kim yazacak diye düşünüyordum. Vardı zaten hocam yeni evime taşınalı 1 hafta olmadı. Yine internetim olacak.

aynenbadi' Alıntı:
bir bilgisayrcının evinde internet olması lazım diye düşünüyorum (bilgisayrcıysanız tabi)

hocam parasını sen ödüyosun heralde. benimkinide ödemek istersen bende evime internet bağlatırım.

gezegen10' Alıntı:
aynenbadi' Alıntı:
bir bilgisayrcının evinde internet olması lazım diye düşünüyorum (bilgisayrcıysanız tabi)

hocam parasını sen ödüyosun heralde. benimkinide ödemek istersen bende evime internet bağlatırım.
internet bağlatacak kadar maaş aldğınızı düşünüyorum,aylık 2500 tl nin 50-60 tl sini internete ayıramıyorsanız ben haksızım özür dilerim..
belki branşım farklı olsa bende bağlatmayabilirim ama internet bir bilgisayrcının herşeyi...

katılmıyorum. bentelevizyon da izlemiyorum internetimde yok. ve bundanda cok mutluyum. okulda yetiyor internet. Hayatın tadına böle vardım.

Arkadaşlar öncelikle teşekkür ederim.
İnternet konusunda arkadaşımızın kötü niyetli olduğunu düşünmüyorum sadece ayrıntıları düşünüp yazabilirdi ama neyse. Önerileri deneyip sonuca bakacağım. İyi günler.

Geri