Arkadaşlar elimdeki domainleri yenilemeli miyim?

Kodla Büyü
Oyun sitelerinden birini alabilirim hocam. Bana da lazımdı isim aramaya üşeniyordum. modaikonu ve kaliteoyun sitelerinin analytics ve adsense durumları nasıl hocam?

kaliteoyun'un ve modaikon'u nun hiti günlük 20 - 30 tekil

karisikoyun ve serioyunu ücretsiz devredebilirim.

mutlucocuk hakkında fikirler bekliyorum.

Hocam bu isimlerin hitine bakarak karar vermek doğru olmaz. Bence satlığa çıkart. Açık artırma sitesi vardır mutlaka domainlerin. Araştırın

mutlucocuk güzel bir domain. Yaş gruplarına göre çocuk psikolojisi ile ilgili makaleler eklenebilir.

Alan adları güzelmiş hocam satılığa çıkarsan para eder diye düşünüyorum. :+1:

Oyunsiteleri eskisi gibi değil. ÇAlışma yaptığınız siteleri uzatın derim.

hasemrah' Alıntı:
Oyunsiteleri eskisi gibi değil. ÇAlışma yaptığınız siteleri uzatın derim.

Hocam eskisi gibi değil derken iyiyemi gidiyor kötüye mi gidiyor.

şu an için karisikoyun.net ve serioyun.net sitelerini galiba yenileme yapmıyacağım eğer uygun fiyatli bir domain firması bulamazsam.

Arkadaşlar MUTLUCOCUK.NET için nasıl bir proje olur bu domaini çok önemsiyorum.

Sizce de iyi bir adres değil mi yoksa benmi abartıyorum.

akdenizkanki' Alıntı:
hocam alanadlari.com sitesinden açık artırma ile satabilirsin sitelerini

Hocam satmak istemiyorum ama, ileride değerlenebilir düşüncesi ile elimde tutuyum diyorum.

hocam gerçekten kaliteli bir projesi olmadan çok değerlenebilecek domainler değil bunlar kanımca. Yani sana en büyük getirisi adsense vb reklam geliri olur. Çok birşey değişmez boş yatmasıyla domainin.

Hocam proje yapiyorum ama devamlılığı saglayamiyorum.

Birazda tecrubesizlik var. Şimdilik wordpress düzenlemekten fazla birşey bilmiyorum.

Aslında bir Rehbere ihtiyacım var. Bilmediğim konular çok gecen seneden reg lediğim domainleri bu sene atmaya kiyamiyorum.

Geri