ARKADAŞLAR BU FLASH BELLEĞİ TAVSİYE EDER MİSNİZ? FİYATI 19+8

Kodla Büyü
makyaj ve kadın giyim satış üzerine ünlenmiş bir sitede olması soru işareti

2 tb usb flash bellek ülkemizde bir araba parası

bu paraya pek mümkün görünmüyor
muhtemelen içi boş yada 2-4-8 gb flash bellek sahibi olacaksınız.

yine de 20 liraya denemek isterseniz bize de bildirim yaparsanız seviniriz.

Site sıkıntılı. Ürünü görmek için bile üye olak gerekiyor. Üründe muhtemelen sorunlu çin işi 1 gb lık belleklerdir. Tavsiye etmiyorum. Flash bellek için bilndik sitelerden sandisk ürünlerini tercih edebilirsiniz. Adamlar ürünlerinin arkasında duruyor. 1 yıl önce aldığım flash bellek arıza yapınca ta evime kargo gönderip ürün aldılar. İrlanda da değişim yapıp bir hafta içinde geri evime teslim ettiler. :+1:

zamanında 128 gb bir bellek aldım 10 dolar. ancak 8gb tan sonrası kayıp. bence almayın hocam.

Aliexpress ten 4 yıl kadar önce 2TB diye aldım ve 64 MB çıkmıştı aynı fotorğaftaki model :mrgreen:

Hocam bu flashlarda bilgisayara taktığınızda 2 tb yazıyor fakat daha 2 tb bilgi aktarabilenine rastlamadım. Yazılımsal bir üç kağıt yapıyorlar.

geek wish ten defalarca ürün aldım arkadaşlarıma da ayrı ayrı aldırttım her ürün 15 ila 25 gün arasında geldi hiç sıkıntı olmadı
istediğin anda para iadesi ve geri gönderim süper birşey.
türkiyede ofisleri var diye biliyorum.çünki mesaj attıgınız takdirde türkçe karşılık alıyorsunuz.

her çeşit ürün aldım hiç problem yaşamadım.en sevdiğim kısmı müşteri iletişimi ve kargo bedelinin direk yazması.
para iadesi 7 gün içerisinde gerçekleşiyor. kargo ücreti dahil geri ödeniyor.

fakat bu flash nedir nasıldır bilemem.istersen al sonra para iadesi istersiniz

Bizim bayan hocalardan birine 1 tb lık flash bellek hediye etmişler. Çok ucuza almışlar. gerçekten 1 tb ancak 1 mb dosyayı 1 dakikada kopyalıyor.

Ekli dosyalar

• Samsung_HDD_Açık-600x413.jpg
    Samsung_HDD_Açık-600x413.jpg
    60.1 KB · Görüntüleme: 320
Geri