Arkadaşlar bu araba alınırmı citroen c4 picasso...

Kodla Büyü

stan007

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Okulumuzda sınıf öğretmeni arkadaşın 2012 model citroen c4 picasso , 15.000 km dizel, e-hdi otomatik vites arabası var , beyaz renk üstü camlı ve kaza yok, 52 ile 55 arasında fiyat belirleyecek, sizce nasıl bu araç kullanan bilen var mı, bu paraları eder mi gerçi sıfırları 90.000 Tl ama ben yinede sizin görüşünüzü alayım dedim...

aracı kullandım, sınıfı içerisinde, volvo ya da audi gibi araçları hesaba katmazsak kesinlikle ve kesinlikle en iyisi.donanımı çok iyi yakıtta oldukça cimri, içi oldukça geniş. tam bir aile arabası. fiyatı belirttiğiniz kadar eder açıkçası. pişman olmazsınız ;)

Diyavol' Alıntı:
aracı kullandım, sınıfı içerisinde, volvo ya da audi gibi araçları hesaba katmazsak kesinlikle ve kesinlikle en iyisi.donanımı çok iyi yakıtta oldukça cimri, içi oldukça geniş. tam bir aile arabası. fiyatı belirttiğiniz kadar eder açıkçası. pişman olmazsınız ;)
Sağolun hocam yorumunuz icin

bende 3 yıldır c4 dizel kullanıcısıyım, yakıt gerçekten çok iyi, memnunum, arabayı alacağınız arkadaş 3 yılda 15 bin kilometre yapacaksa neden dizel almış düşündürdü beni açıkcası.

sambal' Alıntı:
bende 3 yıldır c4 dizel kullanıcısıyım, yakıt gerçekten çok iyi, memnunum, arabayı alacağınız arkadaş 3 yılda 15 bin kilometre yapacaksa neden dizel almış düşündürdü beni açıkcası.
Bundan önceki arabası benziniydi toyota verso, çok yakıyor diye dizel almıştı,

Bugün bir test sürüsü yaptım, çok konforlu vedonanimliydi ama çok çabuk hızlanmıyor

Araç donanım için fazlasıyla doyurucu ama araba bana çok büyük geldi şehir içi araba olarak kullanacaksanı biraz büyük ama gördüğüm kadarı ikr güEl araba size tavsîyem aracı sikayetvar.com dan girip ktonik sorunlarını incrlemeniz faydalı olur ordaki yorumlar size daha fazla bir görüş sunar.

hocam bi ara bende merak saldım 5008 ile c4 picassaoya bakıyordum otomatik ve geniş olması baya bir avantaj ama sonradan bir türlü karar veremedim. bana fiyat makul gibi geldi sanjıman olarakta sorun yoksa alınabilir. hatta ilan falan koyacak olursa siz almazsanız bizimde haberimiz olsun

beyazgolge' Alıntı:
hocam bi ara bende merak saldım 5008 ile c4 picassaoya bakıyordum otomatik ve geniş olması baya bir avantaj ama sonradan bir türlü karar veremedim. bana fiyat makul gibi geldi sanjıman olarakta sorun yoksa alınabilir. hatta ilan falan koyacak olursa siz almazsanız bizimde haberimiz olsun
İlana koymadı 8 yıldır beraber çalışıyoruz önceliği bana verdi :))

Ha arkadaşlar bu arabayı alırsam bende 2004 model tüplü ve benzinli 116.000 km de clio sembol var, onuda satışa çıkarırım geçen ay ağır bakımları mı yaptım 1500 tl para verdim makbuzu vardır, ama arabayı alırsam tabi

Biraz düşünelim 2012 model araba 3 yılda çok değer kaybediyor neredeyse yarı fiyatına düşüyor bu olay sizde de devam edecektir. Bir arkadaşımda c5 dizel otomatik vardı 2012 model bazen vites değişiminde şaşırıp kalıyordu yokuş ortasında bunu göz önüne al (otomatik dizel citroen kullanan varsa yorum yaparsa daha iyi olur). Belkide Fransız arabalarından hoşlanmadığım için tipide pek güzel değil. Yakıt konusunda ekonomiktir. Performansını zaten kullanmışsın biliyorsun. Yinede hakkında hayırlısı.

bu araçlar alıp uzun yıl binen insanlara göre araçlar satmaya kalkarsan çok alıcısı az olur, değer kaybı fazladır. Babama 2006 model opel meriva almayı düşünüyoruz ucuz :)

Hocam ben de 2012 modelini toplamda 3000 - 4000 km yapacak şekilde 7-8 defa kullandım.

Donanım olarak, iç konfor olarak iyi. Yol tutuş olarak vasat, kalite olarak da vasat. Fiyat olarak sınıfının uygunlarından. İkinci eli ve servisi vasat. Uzun yıllar binerim derseniz alınabilir.

araç iyi donanım vs çok iyi AMA Fransız arabaları şansa bakıyor biraz iyi çıkarsa sanayiye çok uğramazsın iyi çıkmazsa uğraş dur

Toyota Ford woswagen daha az bozulan arabalar istatistik lere bak ne kadar arıza vermiş

Geri