Arkadaşlar BİM'den telefon alınır mı ?

Kodla Büyü

losar

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar BİM'den telefon alınır mı garantisi falan nasıl bilen var mı ?

Ekli dosyalar

• Screenshot_1.jpg
    Screenshot_1.jpg
    87 KB · Görüntüleme: 144
Türkiye garantili ürünler satıyor genelde Bim, Fiyatlarda makul oluyor.l bence alınır.

Neticede Bim çakma vs ürettirmiyor. Direk üreticiden alıyor. Aslında şu sorulabilir; Bu telefon alınır mı? Piyasaya göre de 300 tl kadar aşağıda. Fiyat olarak iyi gibi. İncelenip işinizi görüyorsa alınabilir bence.
Ben telefonda ilk olarak kamera, dahili hafıza ve pil performansına bakıyorum. Gerisi yani işlemcisi yeni mi yok bu bilmem 5 yıl evvelki işlemci vs kısmına takılmıyorum. Uygun fiyat olması için illaki bir yerlerden kısılıyor. Halen LG G4 kullanan biri olarak söylüyorum bunu ve kendi düşüncem tamamen. zamanında en iyi kamera onda idi ve hala bu telefonla çektiğim fotoğrafları çok seviyorum. Aldıktan sonra yorumlara baktım işlemcisi eski vs demişler. Neticede aya astronot göndermek için hesaplama yapmayacağım. Fotoğraf çekip, internete gireceğim. Tek sıkıntımız pili şimdilik.
Bu telefonda dahili hafıza ve ram'i gayet tatminkar görünüyor. işlemcisine bakmadım bile. fotoğraf çekimi de iyi ise ben değiştirecek olsam tercih ederim.

Geri