Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

arkadaşlar başka bi sorun daha(ses sorunu)

Konu, 'Windows İşletim Sistemleri, Sorunlar ve Çözümler' kısmında akif_van tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. akif_van

akif_van Aktif Üye

benim bilgisayarda aygıt yöneticisinde ses kartı tanınmış gözüküyo. ses denetiminde bütün sesler açık. ama ses alamıyorum. çok özür dileyerek sizlerin yardımını bekliyorum. ne yapabilirim.
    şimdiden teşekkürler..............

2. heymizmiz

heymizmiz Aktif Üye

evet dediğinize göre herşey normal ses hoparlörün yerini değiştirin ...driverı varsa kaldırıp tekrar yükleyinn başkada bişey gelmiyor hocamm bunlarıı sizde biliyosunuz yaniii

3. akif_van

akif_van Aktif Üye

denedim olmadı

bütün ayarlarna baktım sürücüyü gene yükledim ses gene yok. ses kartı gitmiş olabilir mi?

4. bilimle

bilimle Aktif Üye

ARKADAŞLAR, BEN DE SES SORUNU YAŞAMIŞTIM. DENETİM MASASINDANN SES AYARI YAPAMAMIŞTIM. SORUN VİDEODA GÖRÜNTÜ VARDI FAKAT SES YOKTU. HOPARLÖRÜ KONTROL ETTİM FAKAT YİNE OLMADI.

5. hayatsuyu1979

hayatsuyu1979 Aktif Üye

hocam hoparlörü yeşile takın sonra karşınıza pencere gelir orada out u işaretleyin muhtemelen ses in işaretli out olcakkkkk
    sabah bi bilgisayarda sorun vardı arkadaşın baktım ses in di out işaretli olması gerek.

6. byvector

byvector Seçkin Üye Seçkin Üye

Akif hocam selamlar senin bu sorunun unu daha öncede yaşamaıştım.Çözümü şöyle ben eski sürümdeki Diretx i kullanıyordum Sn sürümü yükleyince düzeldi olay.Sen bu bunu dene olmassa driverini yeniden yüklersin

7. sedom

sedom Seçkin Üye Seçkin Üye

Bence ses kartı bozuk.Arkadaşımız yazdığımız yolları sanıırm denemiş ve başarılı olamamış.O yüzden sorun belliki kartta(üzerindeki devrelerde)

8. saviola26

saviola26 Aktif Üye

Hocam bir de ses efekti ve ses aygıtları özelliklerinden hoparlörü audio output olarak deneyin ve oradaki ayarların hepsini kontrol edin bence

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal