arkadaşlar acill yardımmm!!!

Kodla Büyü

smmt

Üye
arkadaşlar ilk defa başıma gelen bir problemle karşı karşıya kaldım.Bilgisayarda internet veya herhangi bi office dosyasına girdiğim zaman bilgisayar kendi kendine kapanıyor.(elektrik kesintisi şeklinde değil)Format atıcaktım neyse başka bi kasa getirim dedim internete bağlandım yine kapanıyor.Sonradan getirdiğim kasa yine kullandığım ve sorunsuz bi kasaydı.Sorun ağda olabilir mi diye düşündüm ama aynı ağdaki diğer bilgisayarlarda bi problem yok.acil yardım edebilir misiniz

smmt' Alıntı:
arkadaşlar ilk defa başıma gelen bir problemle karşı karşıya kaldım.Bilgisayarda internet veya herhangi bi office dosyasına girdiğim zaman bilgisayar kendi kendine kapanıyor.(elektrik kesintisi şeklinde değil)Format atıcaktım neyse başka bi kasa getirim dedim internete bağlandım yine kapanıyor.Sonradan getirdiğim kasa yine kullandığım ve sorunsuz bi kasaydı.Sorun ağda olabilir mi diye düşündüm ama aynı ağdaki diğer bilgisayarlarda bi problem yok.acil yardım edebilir misiniz

Hocam branş ne ? ilk mesajınız ve yardım talep etmissiniz.dedğiniz sorun da bir eksik var yada doğru anladıysam sizin sorun agda kasada falan değil,sizin sorununuz monitörde bir monitörü değişip deneyin önce

kardeş monitörü değiştim yine olmadı kasada problem yok bunu ben de anladım ozaman şöyle özetliym modemi kullanan iki bilgisayardan birinde hiç bi problem yokken diğerindebu sorunu yaşıyorum ve yeni sorunusuz bi kasayla denedim aynı problem tekrarlandı

Geri