Arçelik Faz3 tahtalarda usb kilit sistemi

Kodla Büyü

jrerkan

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Okuluma Arçelik Faz 3 akıllı tahta kurulumu yapılıyor, tahtalarda şuanda ETAP yüklü,
müdürümüz usb kilit sistemi kuralım dedi, biraz araştırdım ama şuanda ETAP ta offline çalışan bir usb kilit sistemi göremedim.
internetle çalışan kilit sistemi tercih etmeyecek olmamın sebebi okulda internetimizin sıkıntılı olması.

Arçelik tahtalarda usb kilit sistemi kullanan varsa yardımını beklerim.

paylaştığınız e-kilit herhangi bir qr kodu üretip onu okutup açıyor mu sadece nasıl çalışıyor çözemedim .

Hocam ben Mehcan e- kilit kullanıyorum.Hem usb ile açılabilir hemde cep tel QR kod sistemi.Flash bellekler evde unutulabildiği için cep tel QR kodu kullandım.Malumunuz telefonlar unutulmuyor.İnternet olmadan kullanılabilir.

Hocam ben Mehcan e- kilit kullanıyorum.Hem usb ile açılabilir hemde cep tel QR kod sistemi.Flash bellekler evde unutulabildiği için cep tel QR kodu kullandım.Malumunuz telefonlar unutulmuyor.İnternet olmadan kullanılabilir.
Hocam ücretsiz versiyonunda hangi özellikler ile kullanabiliyorsunuz anlatabilir misiniz?

Sayın Hocam ben kendi sitesinden Pardus uyumlu versiyonu indirdim.Pardus için sadece kilit sistemi olarak kullanabiliyorum.Tahtaları uzaktan kontrol için(ücretli versiyonda)henüz bir güncelleme göremedim Pardus için.Öğretmenlerin telefonlarına link gönderdim.O linkte ayarlardan hepsini kaydettim.Tabi önce bilgisayara (Windows 10) işletim sistemli ana programı kurdum.Orada gerekli ayarlamaları yaptıktan sonra tahtalara konsol üzerinden indirme yaparak kurdum.Birde yönetici flaşı oluşturdum.Ekleme silme için.Bunların hepsi Mehcan ekilit sitesinde var hocam.

Geri