Aracımın cant kapağı çalındı

Kodla Büyü

hugo4545

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Bulunduğum şehirde geri zekalının biri arabanın ön cant kapağını çaldı. Size tavsiyem aracınızı otoparka park edin. Dışarda kanı bozuk çok. İşin kötü yanı cant kapağı için taa ankaraya gitmem lazım.Hakkımı helal etmiyorum, sizden de hırsız için beddua bekliyorum:)

Benimde sibop kapaklarım çalındı hemde 4 tane neyapalım beduamı edelim.
Şu bedua medua işleri boş hocam.
Eğer çevrede güvenlik kamerası var ise onlara baktır gerekiyorsa şikayet et yakalansınlar.

hocam çelik jant tak sıkıntın olmasın :) ayrıca bir yıl otoparka vereceğin parayla çelik jant alırsın zaten .
benimde çekici kapağını çalmışlardı.

araç neydi hocam?

bak bu da benden: o hırsızın anasını avradını bütün BBnet ekibi asvaltta koştursun :)

nasıl ? oldumu ... :D

ejdeharr' Alıntı:
hocam çelik jant tak sıkıntın olmasın :) ayrıca bir yıl otoparka vereceğin parayla çelik jant alırsın zaten .
benimde çekici kapağını çalmışlardı.

alacağın jantta çok güzel olmasın, güzel olursa sabaha arabayı takozların üzerinde görebilirsin (not: Yaşanmış bir olaydır)

pasific' Alıntı:
araç neydi hocam?

bak bu da benden: o hırsızın anasını avradını bütün BBnet ekibi asvaltta koştursun :)

nasıl ? oldumu ... :D

Hocam sende var ya.

Hırsıza sayacaktın yakınlarına değil :)

Bir sabah kalktık aracımız boydan boya (ön tekerden başlayıp arka tekere kadar) derin bir şekilde çizilmiş. gecenlerde de anteni çalınmış. Hangi akla hizmet böyle yapıyorlar anlayamıyorum. Binamızda bulunan bütün yabancı plaka araçların hepsini çizmişler. Bol bol beddua ediyoruz elden başka bişey gelmiyor.

ogretmen006' Alıntı:
gerçekten gülünç bir konu az da gereksiz gibi

gereksiz o kadar konu var ki bu mu gözünüze battı hocam :p
en azından burda yaşanmış olaylar paylaşılıyor. Anten çalındığını da öğrenmiş olduk bu vesile ile:)

Bir arkadaşımın başına gelen olay da oto yıkamada oldu. 4 adet paspas yürütüldü. Karışmış demişler. Karışan paspas nerde diye sormuş bizim sorumluluğumuzda değil demişler. Aracınız yıkanırken muhakkak başında durun. Kaputu açıp parçaları fasonları ile değiştirenler de var.

hasari hocam gibi benim de sibop kapaklarını çalmışlardı. :)
valla otopark önemli gerçekten de,

dışarıda zevk için araba çizen zarar veren gerizekalı çok insana benzeyen kişi var.

yedek parça-aksesuar satan yerlerde bulunur hocam. benim polonunkide düşmüş. 7,5 TL ye aldım yan sanayisini.

Geçmiş olsun Sayın Hocam.

Jant kapağı çalınmasına razıyım ,bundan önceki aracım dört tarafından itina ile çizilmişti.Polis tutanaklarına da geçti ama sonuç çıkmadı.Aracı komple boyattım...

en kötüsü bizim başımıza geldi sanırım, sabaha karşı, istisnasız 30 araç art arda, başka mahallede de 30 a yakın aracın tekerlerine kelebek sokulmuştu, ilk kez arabayı evin önüne koymuştum başıma bu geldi, daha da kötüsü adamı yakalamışlar ,bi ton kişi davacı oldu tutanak imzaladık, mahkemeye falan verilecekti,sonra o şehirden ayrıldım ,duydum ki adamı serbest bırakmışlar, o kadar da fiyat aldılar yok şu lastik şu model falan, adamı karakolda görmüştüm, sıfatsızın sarhoşun ufak tefeğin biriydi, keşmidir nedir, zevkine yapmış, yani demem o ki dostlar, ne yaparsanız yapın başınıza gelecek olan geliyor,otopark çözüm değil,önlemde değil, kamera kayıtları çözümde değil, neyse anılarım canlandı, gecende evin önünde çok dar buralar park ettik, sonra baktım ki arka tampona sürtülmüş bişey çizilmiş, yani oluyor dostlar oluyor bunlar, Allah beterinden korusun, kapıları kitledikten sonra Allahım sana emanet diyorum artık, herşey Onun, dilerse sinek kondurmaz aracınıza, ves slm :) (herşeye rağmen gülüyoruz işte)

storm' Alıntı:
en kötüsü bizim başımıza geldi sanırım, sabaha karşı, istisnasız 30 araç art arda, başka mahallede de 30 a yakın aracın tekerlerine kelebek sokulmuştu, ilk kez arabayı evin önüne koymuştum başıma bu geldi, daha da kötüsü adamı yakalamışlar ,bi ton kişi davacı oldu tutanak imzaladık, mahkemeye falan verilecekti,sonra o şehirden ayrıldım ,duydum ki adamı serbest bırakmışlar, o kadar da fiyat aldılar yok şu lastik şu model falan, adamı karakolda görmüştüm, sıfatsızın sarhoşun ufak tefeğin biriydi, keşmidir nedir, zevkine yapmış, yani demem o ki dostlar, ne yaparsanız yapın başınıza gelecek olan geliyor,otopark çözüm değil,önlemde değil, kamera kayıtları çözümde değil, neyse anılarım canlandı, gecende evin önünde çok dar buralar park ettik, sonra baktım ki arka tampona sürtülmüş bişey çizilmiş, yani oluyor dostlar oluyor bunlar, Allah beterinden korusun, kapıları kitledikten sonra Allahım sana emanet diyorum artık, herşey Onun, dilerse sinek kondurmaz aracınıza, ves slm :) (herşeye rağmen gülüyoruz işte)

Allah can sağlığı versin hocam ben de kabullendim artık. Kimse beddua etmesin :p

Geçmiş olsun hocam.. Böyle bir ülkede bırak cant kapağını, lastiklerinin komple çalınmadığına şükredeceksin hocam.

Öncelikle geçmiş olsun hocam.

Daha önce paylaşılmış mıydı bilmiyorum ama biraz neşelenin düşüncesiyle şöyle bişey paylaşayım dedim:

Japonya' da hırsız yakalayan bi robot icat etmişler. Denemek için robotu Amerika'ya götürüp sokağa bırakmışlar Amerika' da 5 dk da 118 hırsız yakalamış. Sonra İngiltere' de bir sokağa bırakmışlar İnqiltere' de 5 dk da 90 hırsız yakalamış. Fransa' da işlek bir sokağa bırakmışlar robot 5 dk 50 hırsız yakalamış. Bir de Türkiye'de deneyelim demişler.Türkiye'de de sokağa bırakmışlar 5 dk sonra bi bakalım ne yaptı diye.Bir de bakmışlar ki ne görsünler robot çalınmış. :D

geçmiş olsun hocam.benimde evin önünde bi kaç kez çizdiler.kapaklarımı keyfi olarak yeni değiştirdiğim için aklıma zaman zaman bu durumlar geliyor.ama anlatılanlar gibi yakalansalar da bir çözümü yok malesef. işe yaramıyo deselerde bedduaya devam...

geceleri yatmadan ÇAKAL filmindeki sülüsyondan sürüyorum elini süren ağzına götüren sırat köprüsüne çabuk ulaşır

öğretmen arkadaşımızın birisi derste öğrenciye azarlar öğrenci direk arabanın yanında 4 sibop yok olmuş alttaki esnaflarda birisi başka bir arkadaşımızla haber yollamış şöyle bir öğrenci siboplarını çaldı diye arkadaş aradı öğrenciyi bulamadıda işin komik tarafı haberi veren öğretmenimiz ya birde audi onun sibobu çalınırmı diye öğleye kadar kızdı:) araba sahibi olsun diyo diğeri audi ya audi diyodu:D:D

Geri