Aracımı satıyorum...(Fiesta)

Kodla Büyü
Hayırlı satışlar hocam.Baya uçmuşsunuz.Umarım istediğiniz meblağa satarsınız.Türkiyede bu araba piyasasına ne oluyor anlamıyorum.

Hocam dolu paketi 60 i geçiyor. Arada 20 liraya kadar var. Hayırlısı olsun

Bunların trendleri, temizi, 36 dan başlar. Pek haklı piyasa değil, katılıyorum ama durum bu.

tarumoloji' Alıntı:
Arabanın 2016 sı 54. tl 2012 modeli 44 bin tl piyasaya bak arkadaş.
1.4L 96PS (128 Nm) Euro 6 5 Kapı 5 İleri Manuel Titanium :54.675
http://m.ford.com.tr/fiyat-listeleri
Bu benzinli aracın fiyatı hocam, ilandaki dizel

Mart ayında 58 bindeki titanium x 1.4 boyasız değişensiz aracı 40 bine satmıştım. Araba alım satımıyla yakından ilgilenmediğimiz için piyasa kriteri el mahkum ilan siteleridir. 5-10 kişi arayıp fiyat teklif ettiğinde yavaş yavaş gerçek ortaya çıkar. Çabuk satmak isteyen düşer, acelesi olmayan da alıcısı gelene kadar bekler. Hayırlı satışlar hocam.

istanbul daki ilana iyi bakın;1.si boş paket-2.si km yüksek 3. sü değişen ve boyalar var..ve 4. sü %90 şirket arabası...
hocamın arabasıyla kıyaslanamaz...
piyasa uçuk hocamız da haklı neden piyasa fiyatının altına versin aracını..?? artık giriş sınıf sıfır km. araçlar ile 50 -55 binlerden kapı açıyor;dizel ve donanımlılar 60-65 binlere çıkıyor...
sorsan enflasyon %5 -6 ????yersen....

ben bu arabanın sıfırının 45 bine satıldığını hatırlıyorum;yaklaşık 3 sene önce...

spider23' Alıntı:
istanbul daki ilana iyi bakın;1.si boş paket-2.si km yüksek 3. sü değişen ve boyalar var..ve 4. sü %90 şirket arabası...
hocamın arabasıyla kıyaslanamaz...
piyasa uçuk hocamız da haklı neden piyasa fiyatının altına versin aracını..?? artık giriş sınıf sıfır km. araçlar ile 50 -55 binlerden kapı açıyor;dizel ve donanımlılar 60-65 binlere çıkıyor...
sorsan enflasyon %5 -6 ????yersen....

ben bu arabanın sıfırının 45 bine satıldığını hatırlıyorum;yaklaşık 3 sene önce...

Hocam teşekkür ederim, aynen ifade ettiğiniz gibi. :alkis:

Geri