aracımı satıyorum 2011 ford focus titanium

Kodla Büyü
Titaniumlara bayılıyorum ya, Araba dediğin dolu olacak :+1:

Hayırlı satışlar :++:

Harika bir araç, birkaç ay önce ben de saattım. bu aracı alıp bir tüp taktırmak lazım. hayırlı satışlar hocam...

2011 model bu araç 2015 e kadar muayenesi varsa zaten tüplüdür.çünkü bu araç zaten 2014 te ilk muayenesine girmiş olması lazım.tekrar 1 yıl sonrasına muayeneye giriyorsa ya 2013 te tüp takılıp ruhsata işlenmiştir yada 1 yıl trafikten çekilmiş olması lzaım

ben 1 ay önce dizelini aldım çok güzel araba arayanların kaçırmaması gerek tabi fiyatta biraz ikram ile. :++:

3 yıldır dizel sedan olanını kullanıyorum. Memnunum ama dizel ile benzinlisi arasında fark var. Taş gibi arabadır.

dizelleri güzel bunların.benzinli araç kullanmak masraflı olur epey ford larda yakar standartın üstünde. lpg uyumları iyi araştırılmalı alacak arkadaş taktırmayı dusunurse.

excalibur27' Alıntı:
ben 1 ay önce dizelini aldım çok güzel araba arayanların kaçırmaması gerek tabi fiyatta biraz ikram ile. :++:
fiyatta ikramımız vardır hocam ilanda da belirttim zaten pazarlık sünnettir.

focus her anlamda c segmentinin en iyi aracı. hele dizeli...ilan linki kırık, satıldımı araç?

bu kadar güzel yorum yaparsanız adam fiyatı arttırmak için ilanı kaldırır tabi. daha linke tıklamadan yapıştıracaksınız "Çok istemişsin, bu fiyata felanca alınır" diye :p

benzinli araç alınır mı ya titanyum plus pakatlisi vardı bizim mudurumuzde 2011 sonra 0 focus aldı 1.6 tdcı fark var mı dedım yarı yarıya dedi. Birde sürüş açısından daha güzel demişti dizel için.

Geri