Araç Tafsiye Edilir : Ford C-Max 1,6 TDCI Otomatik Parklı

Kodla Büyü

neyzen44

Aktif Üye
Aracımdan aşırı derecede memnunum tam bir aile arabası ve süper bi bagaj hacmi var. Aile arabası düşnenlere tafsiye ederim. uzun yolda 18 Kr yaktı şehir içi 25 Kr . Geniş ve ferah...

Trend Donanımlı: 52.000
Titanium donanımlı : 58000 alabilirsiniz

c max güzel araç - arkadaşım kafayı takmış durumda şu an bu arabaya - bi de grand c-max var o daha da canavar

25-35 arası bende araba arıyorum... halen alamadım... 2010-2011 fiesta düşünüyorum varmı fiestası olupta satacak bir arkadaş...

SHİFT+DEL' Alıntı:
25-35 arası bende araba arıyorum... halen alamadım... 2010-2011 fiesta düşünüyorum varmı fiestası olupta satacak bir arkadaş...
hocam o kadar para fieasta ya verilmez,odun gibi araçlar,yakıt için araba almamak lazım,birazda konfor olacak araçta :+1:

anasını satayım nerden buluyor bu parayı millet? moralimizi bozmayın be yahu. ya da parayı nereden bulduğunuzu da yazın da biz de alalım şu tam donanımlı arabalardan. :)

oguz-han' Alıntı:
anasını satayım nerden buluyor bu parayı millet? moralimizi bozmayın be yahu. ya da parayı nereden bulduğunuzu da yazın da biz de alalım şu tam donanımlı arabalardan. :)

aynen hocam, bende zar zor borç harç 21 bine symbol aldım

oguz-han' Alıntı:
doğuda çalışırsan her sene 10 bin atarsan köşeye 3-4 senede bu araçları alabilirsin hocam,o kadarda zor değil almak :)
yok aldığın parayı bol bol yer sıkmazsan ozaman alamazsın...
birazda zevk meselesi tabii ben ev den önce araba almayı düşünüyorum..askerden sonra alıcam iyi bi araç inş :+1:

Tafsiye mi?
Tavsiye mi?

Bankaların canı sağolsun çekeceksin krediyi alacaksın arabayı. Diğer türlü zor. :)

Bende 2006 C-max 1,6 tdci var kesinlikle tavsiye ederim ben çok memnunum.
arabamdan inip babamın opeline binince yere oturmuşum gibi geliyor. :wink:

Geri