arabamı satıyorum 2011 ford focus titanium 27000 km

Kodla Büyü
Bende 2011 hb collection var. Titanium alamamıştım. Arabamdan memnunum titanium biliyorsunuz full modeli. Fiyatı pahalı değil. Pazarlık payı da varmış. Alacaklara tavsiye edilir.

ben insignia yada c5 alacağım dediğimde birkaç arkadaş bana parayı nerden buluyorsunuz r.t.e galiba haklı vb sitemlerde bulunmuştu. bu arabayla benim dediğim arabanın fiyatı nerdeyse aynı.

valla hocam bende kafamdan yazmadım hocam fiyatı çevreyi ve interneti çok gezdim benim aracımın edeceği tutarı alt sınırdan yazdım.

hamur07' Alıntı:
ben insignia yada c5 alacağım dediğimde birkaç arkadaş bana parayı nerden buluyorsunuz r.t.e galiba haklı vb sitemlerde bulunmuştu. bu arabayla benim dediğim arabanın fiyatı nerdeyse aynı.

hocam eşide çalışanlar var, fazladan ayrı iş yapanlar var. ev almayıp önce araba alanlar var.

tam istediğim araba.benim arabanın kredisi yılbaşında bitiyor o zaman değiştirebilirim.hayırlı satışlar...

Hocam 2011 haziranda bu kasalar kampanyaya girdi ve sıfırı 44.000 TL idi..sen sıfırından fazla istemişsin.Araba piyasası arttı ama modelinin sıfırı fiyatınıda geçmez..internet fiyatları herzaman 2000 TL aşağı satar,yani ancak 42 ye satarsın..selamlar..

aslında fiyatı çok değil arkadaş aldığından fazla zarar etmeden satmak istiyor anlaşılan
modeli yüksek km si düşük sıfırından az ucuz. ama 2. elde bu kadar parası olan zaten sıfır araba alır.

zibula' Alıntı:
Hocam 2011 haziranda bu kasalar kampanyaya girdi ve sıfırı 44.000 TL idi..sen sıfırından fazla istemişsin.Araba piyasası arttı ama modelinin sıfırı fiyatınıda geçmez..internet fiyatları herzaman 2000 TL aşağı satar,yani ancak 42 ye satarsın..selamlar..
Hocm sıfırı 45 ise 40 a bile satılması mantıksız. Daha dogrusu alan adama şaşarım.

benmi yüksek yazdım diye kafamda bir soru işareti oluştu ama baktım www.arabam.com www.sahibinden.com gibi adreslerde benim arabamın özelliklerinde ve kilometresinde en ucuzu benimkisi kazalı olanlar veya başka sorunu olanlar hariç. artı pazarlık payı ve takas öneriside var. daha ne diyim ki...

İnsanlar internette piyasasından biraz fazla yazar.sizi arayacak adamlar da mutlaka fiyatı aşağı çekmeye çalışırlar,denk getirebilirseniz internetten galericilere göre daha iyi fiyata satarsınız.Galerici bulaşırsa satmak istediğiniz arabaya,lafla arabanızdan sizi soğuturlar,satmıyorum vazgeçtim bile dersiniz.bu araba sektörü çok enteresan..Ev alacağınız kişiye araba + para teklif edin..daha mantıklı bence..

pahalı diyenlere kulak asmayınız pazarlık var olduğunu belirtmişsiniz. Pahalı diyen arkadaşlar olur fiyatını söylemişler o zaman söyledikleri fiyata nerde olduğunu da söylerler ise alacak olanlar bakabilirler...

Geri