Arabadan anlayan arkadaşlar Bunu alsam mı acil!!!

Kodla Büyü

receps

Seçkin Üye
Seçkin Üye
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-h ... 415/detay/

Arkadaşlar burayada tekrar yazayımda kaça malolacağı beni ilgilendirmiyor. Adam tamir edip 2 parçayı değiştirip sorunsuz bie halde bana 23.000 hatta belki birazda altına verecek. hatırlarsanız şubatta bir hatla atmıştıp onuda bu adama verip yerine yine tamir edilmiş lacetti 2005 sedanı 8500 e almıştık babama 2 aydır kullanıyorum memnunum.

Bu hasarlı araç tamir edilip 23.000 civarına satılık. Sizce tamir edilmiş sorunsuz bir halde binmek için bu fiyata almalımıyım? Şöyle bir mantıkla 23.000 civarına 2004 laguna almak mı mantıklı mesala yada bu mu? veya bunlara benzer hangi araç?

Bunun kaportsına bile 1500 den fazla gider. Adamakıllı yaptırayım desen en 4-5 bin tl yer bence. 2 bin tl de lpg masrafı var. Tercih senin..

1500 e bu araba yapılırsa heralde 10 bine falan malediliyordur.Ben hiç tavsiye etmiyorum hocam 10000 den aşağı da yapılmaz kanımca..

hasarlı araçlara hiç takılma sağlam araba al kafan rahat etsin

bence alınmaz hocam.....Arabanın sana maliyeti 27-28 bini bulacak zaten 28-29 bin fiyata alabilirsin kazasız modelini

receps' Alıntı:
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-hasarli-araclar-otomobil-az-hasarli-2006-jetta-102-hp-hava-yastiklari-saglam-81959415/detay/

Bu hasarlı araç tamir edilip 23.000 civarına satılık. Sizce tamir edilmiş sorunsuz bir halde binmek için bu fiyata almalımıyım? Şöyle bir mantıkla 23.000 civarına 2004 laguna almak mı mantıklı mesala yada bu mu? veya bunlara benzer hangi araç?

hocam ne 2 bini bu aracın en az 8-10 bin tl masrafı var. megane ile kaza yapmıştık sağ taraftan araç bundan çok daha iyi durumda idi 8500 tl ye yapıldı.

neresi az hasarlı hocam bide bu fiyata yuh derim ben akıl mantık işi değil okadar parayı bu arabaya vermek, üstelik kazalı araç ilerde bi sürü problem çıkarır , sakın düşünme vaz geç bu sevdadan.

maliyeti beni ilgilendirmiyor. Tamir edilmiş sorunsuz halde yani sonuç olarak 2 parça değişmiş bir parça düzelmiş ama çalışır yürür ve sıkıntısız olarak bana 23.000 tl ye verecekler. bi tek LPG masrafım olacak.

receps' Alıntı:
maliyeti beni ilgilendirmiyor. Tamir edilmiş sorunsuz halde yani sonuç olarak 2 parça değişmiş bir parça düzelmiş ama çalışır yürür ve sıkıntısız olarak bana 23.000 tl ye verecekler. bi tek LPG masrafım olacak.
km si yüksek olsun ama değişen olmasın arabada. çok pişman olursun

receps' Alıntı:
nerde yaptırtacaklarmış" Ahmet Usta "da mı :puhaha:
sen araca sorunsuz bineceğinimi tahmin ediyorsan helal vallaa :+1:

Hocam o arabanın boyası bile 1500 tl ye çıkarmı diye sorsan yine de düşünürüm olmaz diye. Bence de 7-8 bine anca kendine gelir araç. Uzak dur.

receps' Alıntı:
valla biraz önce başka şeyler yazmıştım ama şimdi piyasa araştırması sen bu aracı 23 e alsan. sana pahalıya mal olmuş olur kanımca ve içerde kullanacakları parçalar orjinal değildir muhtemelen. ayrıca değişimlerden ve boyanan parçalardan sonra işçilik iyi olmazsa renk sırıtması olur.kendine ve yapacakları işçiliğe güveniyorsan gir derim ben.

bukadar saglam hasara hava yastigi açılmamasıda bence ayrı bir soru işareti

Geri