Araba önerileriniz neler? Yardımm...

Kodla Büyü
Hocalarım hafta içi yoğunluktan forma çok bakamadım. Hepinize tavsiyeleriniz için teşekkür ederim. Bazı arkadaşlar 2010 ve üzeri dizel focus al demişler . maksimum 40 bin bütçe ile o araçların dolu olanları zor gibi...

es911 hocam tavsiyeniz için teşekkü ederim. Fakat clio b segment bir araç . Ben c segment bir araç düşünüyorum.

En ideali corolla veya focus tur. Ancak daha konfor istiyorsan jetta veya pasta. Ben corolla d4 2011 kullanıyorum. Çok memnunum. Bence lpg yıl boşver dizel al.

Selçukk' Alıntı:
Hocam Allah hayırlı arabaları almayı nasip etsin. Bizde bagaj hacmi iyi olan güçlü bir araba istiyoruz. Çünkü Erzincan da görev yapıyorum, ailelerimiz Kocaeli ve Bursa da. Yani uzun yolda kullanılacak konforlu, güvenlikli bir araç arıyorum. Tabi ne kadar para olursa o kadar iyi olur ama bütçemiz şimdilik maksimum 40.000
hocam citroen c elysee bi bvak istersen..yakıtı az bagajı büyük.bu dediklerim 1.6 dizel
içn geçerli.,.

klmno hocam arabanın tam özelliklerini yazar mısın? kaç hava yastığı var mesela? hız sabitleyici,esp,far sensörü,yağmur sensörü, park sensörü var mı?

Geri